Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Škoda, pozměnit pár věcí a film se mohl stát docela zajímavým. Takhle je to jen brak, který vychází nenadchne a po pár dnech si na něj člověk ani nevzpomene.

Kniha džunglí (2016)

Perfektně odvedá práce. Scénárie jsou famozní, milé překvapní roku 2016.

Hra o trůny - Bitva bastardů (2016) (epizoda)

Bojové scény předčily všechny očekávání. Pohled z persketivy Johna by se dal sledovat mnohokrát dokola. I přes pár drobných nejasností se nedá tato epizoda hodnotit jinak než 12/10

Hra o trůny - Vichry zimy (2016) (epizoda)

Neskutečně skvěle zpracovaný díl, zarověň obří posun v ději. Bohužel nezbyvá než si počkat na sérii 7.

Beznadějný útěk (2009) (TV film) odpad!

Beznadějný útěk bezesporu patří mezi ty nejlepší Krimi/Mysteriózní dramata. Děl byl tak úžasný, že jsem od prvních okamžiků doufal, že viníkem a psychopatem je hlavní hrdinka. Nakonec jsem však s velkým překvapením zjistil že scénáristé by si měli vzít své dudlíky a začít psát dětské pohádky. I příběh o psu který jde k misce s žrádlem by byl překvapivější !!!!

Hra o trůny - Vrata (2016) (epizoda)

RIP Summer - Winter is here. Skvělé zakončení užasné epizody.

X-Men: Apokalypsa (2016)

První momenty po opuštění kino sálu jsem se nemohl vyvarovat myšlence, že tento film není to co měl být. Zklamaní je jeden z pocitů, který převládal. Pár světlích okamžiku se však našlo například scény s QuickSilverem nebo Wolverinem, který konečně zvlčel a za tu chvilku co strávil na plátně ukázal co mu jde nejlépe. Za mě 65%