Nezvratný osud 4 (2009)

Nemám rád voľné pokračovania. Navyše to malo len hodinu a 18minút. To nieje veľmi film do kina. Bolo to už akoby nasilu. Takto sa to môže ťahať aj donekonečna. Taká dvojka bola pre mňa samozrejmosť, keďže sa prvý diel skončil otvoreným koncom a dvaja ľudia prežili. Tretí a štvrtý diel už boli pre mňa zbytočné...škoda.

Hrdinové (2006) (seriál)

Čo viac by sme si mohli želať ako seriál so super hrdinami? Skvelé postavy, dej, scenár, hudba, herci, proste nepoznám nikoho, kto by nebol niekedy na tomto seriáli závislý. 1.séria: 100% 2.séria: 70% 3.séria: 90% 4.séria: 40%. Najobľúbenejšie postavy: Niki Sanders & Tracy Strauss

Počátek (2010)

Neviem ako niekto môže vymyslieť takéto filmy. Nechcem si ani predstaviť aké úsilie muselo byť vynaložené na písanie scenára. Film ponúka obrovské množstvo nápadov a prekvapení. Soundtrack a celkovo hudobný doprovod je skvelý. DiCaprio je už posledných 10 rokov zárukou dobrého filmu. 100%

Ztraceni (2004) (seriál)

1.séria: sa mi páčila hlavne kvôli tomu, že sme sa v každej časti dozvedeli niečo o hlavných postavách a hlavne to, že sa každá časť skončila napínavo a s otvoreným koncom. (100%). 2.séria: sa mi páčila najviac zo všetkých sérií. Najradšej som mal tie scény v stanici Hatch. Sci-fi nabralo ešte väčšie obrátky a opäť tie napínavé otvorené konce. V 2.sérií sa mi ešte viacej páčili príbehy (flashbacky) postáv, než v 1.sérií. (100%). 3.séria: už bola akoby nasilu. Ale seriál mal stále čo ponúknuť. Veľa zaujímavých vecí sa dialo práve v tejto sérií a viac sa mi páčila druhá polovica série, než prvá. Na tejto sérií som mal najradšej scény na pláži v tábore. Napríklad taký stolný ping-pong Sawyer VS. Jack :) Tieto zbytočné scény ma bavili viac, než dôležité dejové situácie. (90%). 4.séria: už chvíľami nudila a lepšie to už ani nebude. Myslím že by vyše 50% fanúšikov súhlasilo, keby sa seriál skončil úplne úžasným koncom 3.série. V štvorke už pribudli ku scénam z minulosti aj scény z budúcnosti a keď sme sa dozvedeli ktoré z postáv prežijú a dostanú sa z ostrova, vôbec sme sa o ne nemuseli báť v prítomnosti na ostrove. Priznám sa, že už ani tie konce v každej epizóde sa mi až tak nepáčili a seriál ma už nenútil pozerať ho ďalej, no bol som zvedavý, ako to celé skončí. (70%). 5.séria: Tak až také obrovské sci-fi som nečakal. Myslím hlavne to s Johnom Lockeom a letom 316. Taktiež som nečakal ešte horšiu sériu než tú predošlú. Nudáááá. Uberalo sa to nesprávnym smerom a keď si človek spomenul na 1.sériu, tak ani neveril, že je to stále ten istý seriál. Česť 1.a 2. sérii. (50%). 6.séria: Priebeh série sa ako tak dal zniesť i keď ma dosť nudil, ale záver a teda veľké finále absolútna katastrofa. (40%). Za krásne spomienky na prvé 2 série dávam 5*****, lebo na tie sa dá dívať znovu a znovu. Najobľúbenejšie postavy: Boone Carlyle & Kate Austen

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Dlho očakávané pokračovanie, ktoré začalo presne tak ako všetci dúfali. Skvelý dej, bojové scény, perfektný BOSS... Nenudil som sa ani minútu. Alice sa zmenila na poriadnu bojovníčku, ku ktorej pribudla taktiež skvelá Jill Valentine. Skvelé duo. Zistenie, kto je Projekt Nemesis bolo úžasné. Nechýbali zombíci ani záhrobníci :D Nasledoval znova skvelý koniec a znova dlhé čakanie na ďalší diel. 100%

Resident Evil (2002)

Kedysi najlepší horor s pútavým príbehom a skvelými herečkami - Jovovich & Rodriguez. Tento diel sa ešte dal nazvať hororom, i keď aj herná séria je už viac o príbehu, než o hororovej stránke. Pre mňa stále najlepší zombie film. Jeden z najlepších koncov aké som kedy videl.100%

Homo Erectus (2007)

Tiež neviem čo v tomto filme robí Ali Larter ale na druhej strane to tam príjemne spestruje a oživuje. Asi si chcela zahrať v nejakom filme spolu so svojím manželom (Hayes MacArthur). Adam Rifkin podal dobrý výkon. Dej nič moc, za to je tam dosť vtipných momentov a odkazov na súčasnosť. Určite som videl oveľa horšie filmy.

Resident Evil: Zánik (2007)

Výborný film plný zaujímavých vecí. Ako už je zrejmé z názvu, svet už nebojuje proti T-vírusu. Svet zanikol. Na svete je už len pár skupín preživších a práve s jednou takouto skupinou sa stretáva Alice. Skupinu vedie nová postava, Claire Redfieldová, ktorú výborne zahrala Ali Larter. Nachýba ani Carlos a LJ. Naopak niekam sa stratila Jill Valentine, no našťastie iba v tomto dieli. Na filme sa mi páči prostredie v ktorom sa dej odohráva. Nevadská púšť je ako stvorená pre boj s Umbrelou a zombíkmi. Filmu príjemne sekunduje skvelý soundtrack. Nezabudnuteľná scéna je pri pohľade na convoy s pesničkou IRON BUTTERFLY - In A Gadda Da Vida. Ohňová scéna s vranami je taktiež nezabudnuteľná. Dej proste napreduje a nenudí. Milla ako vždy výborná. Skvelý koniec zaručil, že pokračovanie bude opäť ďalším skvelým dielom Resident Evil série do ktorého sa opäť pustil Millin manžel Paul W.S. Anderson. 100%

Posedlá (2009)

Životná rola pre Ali Larter. Tento film ju zaradil medzi najlepšie herečky sveta. Navyše vyhrala ocenenie MTV Movie Award za najlepší súboj práve v tomto filme. Film je určený skôr pre ženy než pre mužov, ( i keď aj muži si prídu na svoje), no mne sa páčil dej aj koniec a taktiež herecké výkony. Beyoncé tiež prekvapila na to, že je speváčka. Chválim vynikajúci soundtrack. Predovšetkým intro je skvelé s pesničkou Sam Sparro - Black and gold a scénou v aute. Thrilleru nechýbalo napätie a plno sexi scén, škoda len, že väčšina takýchto thrillerov sa končí rovnako. 100%

Psanci Ameriky (2001)

Veľmi kvalitný film. 5***** dávam predovšetkým filmom, ktoré ma bavia pozerať znova a znova a v ktorých hrajú moji obľúbení herci (v tomto prípade Ali Larter, Scott Caan & Terry O´Quinn). Občianska vojna, kone, prepady bánk, krásne dievča a pištolník... čo tomu filmu chýba? Príbeh je fajn, soundtrack ešte lepší.