Liga spravedlivých: Zánik (2012)

Na komiksový film velmi slušné. já jsem velký fanda Batmana a tohle bylo super na animák. Takže 80%

Jack a Jill (2011)

No tak tohle se Sandlerovi vůbec nepovedlo. Čekal jsem solidní komedii ale tohle bylo nic. Jediná fakt vtipná scéna byla v té posilovně. Celkem jsem se nudil a čekal až film skončí. ŠPATNÉ SANDLERE!!!!!!! 45%

Všemocný (2011)

Další film s Cooperem. Myslím že za pár let bude hvězda první velikosti. Tenhle film byl výborný. Podle mně originální příběh a film v žádné fázi nenudil. Celých 105 minut byla výborná zábava. 94%

Amazing Spider-Man (2012)

Nevím co zase proti tomu všichni mají. Já jako komiksový fanda jsem se hodně dobře bavil. V kině to bylo něco. Myslím že se vší úctou se Raimi může jít zahrabat. Takhle má podle mně vypadat Spider-Man. Výborně zahraný,dobré efekty i příběh. Skvělé vybraní herci. Hlavně Garfield JE SPIDER-MAN!! Maguire byl proti němu nic. Skvělý film. 98%

The Joker Blogs (2008) (seriál)

Čím začít...... tak musím říct že jsem velký fanda Batmana a Temný Rytíř podle mne je jeden z nejlepších filmů všech dob.Tahle amaterská práce sice měla nedostatky ale jinak si myslím že se povedla.Herec který hraje Jokera se sice snažil, ale nikdo nebude tak skvělý jako Heath Ledger. Dávám 70%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Už chápu proč je tenhle geniální skvost na 1. místě. Skvěle natočený,zahraný,zpracovaný,odvyprávěný. Dívat se na výkony Freemana a Robbinse je nádhera. Scénář byl úplně super. Na mém žebříčku to sice nebude nejlepší film ale pořád je to 97%

Útěk z MS-1 (2012)

já nevím jak ostatním ale mně se ten film hodně líbil. Solidní akce, nečekané zvraty v ději, a celkem i dobrý námět. Výběr hercu výborný, Pearce i Grace a Stormare. Fandům akčních sci-fi doporučuju. 87%

Kronika (2012)

Tohle je jasných 5 hvězd. Moc jsem toho nečekal ale tenhle film byl úžasný. Dobré psychologické drama a sci-fi v jednom. Výborné akční scény a hlavně poslednách 25 minut filmu bylo skvělých! Jasných 93%

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Stará parta se vrací a musím říct že tahle parta je nejlepší. Film byl dobrý, hodně dobrých scén a hlavně odpovídá tomu co jsem čekal. Skvělá zábava a viděno v HD. Takže 90%

Bláznivej tábor (2007)

Dobrá komedie na sobotní odpoledne . V hodně scénkách to byla sranda. Příjemný filmík . 65%