Melancholie (2011)

Trier je svými depresivními žánry pověstný.. Antikrist byl na mě až moc silný šálek kávy, ale přesto jsem žasl nad precizním obrazem.. A u Melancholie tomu nebylo jinak, navíc herecké výkony obou sester mi vzali dech. Nic tak dokonalého jsem v životě neviděl, proto dávám plný počet. Je to skvost!

Začátky (2010)

Nelíbí se mi, že někdo neuvádí věci na pravou míru :( Chápu, že název "Začátky" zabírá méně místa, ale už je to zavádějící.. Tak jako u komedie Must Love Dogs byl trapně zvolený název "Láska na inzerát", který pak zabil pointu v parku, kdy John Cusack přišel se psem od kolegy z práce jenom proto, že dotyčná měla uvedeno v inzerátu (který mimochodem nepsala, takže vůbec nevěděla vo co go), že ten potencionální nápadník musí milovat psy. Takových případů je víc, ale vzpomněl jsem si jen na tenhle... Nemělo by se to dít, ale v tomhle státě si dělá každý co chce.. Mé hodnocení je plný počet, protože jako laik nejsem kritický! Téma filmu a herecké výkony si těch 5hvězd právem zaslouží.. Ewan je přirozený jako vždy a pan Plummer podal životní výkon, klobouk dolu.

Poslední prázdniny (2006)

Má nejoblíbenější scéna je jak se na začátku bouchne do hlavy, to mě pokaždé rozesměje :) Jako né že bych byl až tak škodolibý, mám na mysli tu scénu, která pak následuje na té ošetřovně ;D A kdo by nebyl z LL Coola vyřízený, že? Je to samec :)) A eště miluju tu, jak na Shauna zavolá ta její kolegyně. XD Queen Latifah má neskutečné charisma, je radost se na ni dívat, tohle jí prostě sedlo :) A ikdyž pominu velmi lacinou zápletku, je to v celku originální komedie, hlavně ve spojitosti s tou CZ spoluprací. Pecka! Nikdy se mi to neokouká! :) Dávám za pět!

Podivní (2010)

Originál jsem neviděl a po tomhle už ani nechci :) Celých 101 minut je napínavých jak kšandy.. Vřele doporučuju ;) Podle mě nejlepší "Zombie" horor všech dob!