• Krátkometrážní

Plivu na váš hrob (2010)

Patri medzi najlepšie vo svojom žánre, so zatajeným dychom som dopozeral. Tak toto hodnotím veľmi veľmi vysoko! Myslím, že keď budete pozorne sledovať každý detail, tak vám to príde aj skôr. Perfektný námet, pekná herečka, ktorá sa ukáže v super pomste. Darmo spisovatelia majú talent.

Něco jako komedie (2010)

Velmi pekný a milý film, ktorý vo mne zanechal zase dojmy. Možno je to moja senzitivita, možno niečo iné, ale keď sledujem film, musí ma chytiť. Chytil.

Fat Pizza (2003)

Toto je presne jedna z tych komedii, ktore vsetci neznasaju. Ale napriklad ja si aj po 7 rokoch od pozretia pamatam, o com to bolo, ake to bolo a ze to sakra stalo zato vidiet. Nemozem nic ine nez dalej doporucit, samozrejme v kruhu priatelov to nema chybu. 90%

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Som v dennom styku s turkami, a tí sami hovoria, že to je nestojí za nič...

Šťastlivci (2008)

Zaujimave ze ako sa chovaju ludia k vojako m v Amerike, niektorí si ich vážia a niektorí nie, ale prevažná väčšina ich vyzdvihuje do nebies. Boli ste tam? Ake to tam je? A podobne otazky su vo filme často počuť. Dej je priamočiary s malými odbočkami, podľa mňa aj miestami predvídateľný, ale vidieť to celé bol zážitok. Ak si raz vojakom, dušou, telom, srdcom, tak ním aj tak navždy zostaneš. 75%

Útěk ze Sibiře (2010)

Krásny film, skvelý príbeh, dobre spracované, osudy spoja všeliakých ľudí dokopy, putovanie za slobodou, trpké sklamania, o to krajšie výhry. Cesta cez studené Rusko, vyprahlé a suché Mongolsko, cez Tibet až do prekrásnej Indie. Ďalej spád udalostí, ktoré zmenili svet a nádherný návrat domov...

Sexy 40 (2009)

Možno som moc sentimentálny, ale tento film bol krásny v pravom slova zmysle. Viem a verím, že sa to nestáva len vo filmoch, že sa objaví taký chlap ako Justin, vekom mladý, zmýšľaním ďaleko ďaleko popredu pre zenu ktora ho potrebuje. Cesta okolo sveta, práca s deťmi a hlavne krásny koniec filmu.

Mechanik zabiják (2011)

Film som akurat dopozeral, diky hogwartsovi za titulky, presne nejak takto si predstavuj akčný film, myslím, že všetky prvky akcie, vykreslenia príbehu sú tam, nápadito vymyslené, vrelo doporučujem, vyvrcholenie filmu presne ako som očakával, na najlepšieho mechanika nevyzrie žiadny žiak.

Na plný plyn (2008)

Dávam 2 hviezdy za dobrú hudbu a Nissan 350Z... FIlm každopádne zlý, žiadny dej, scény o ničom.

Láska a jiné závislosti (2010)

Krásne, toto je jeden z tých filmov, na ktoré nikdy nezabudnem. Veľmi pekný príbeh, donúti Vás rozmýšľať nad vlastným životom.