Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)

Jde úplně mimo mě, jak může tento legendární seriál dosahovat trapných 66%. Průkopník mezi sitcomy, bez nějž by nevznikli Přátelé, HIMYM apod. Relevantní i po 30 letech, kdo nedal 5* nechť se stydí

Small Apartments (2012)

Tváří se to jako děsná peetchovina, ale má to tak trochu hlubší nádech. Když člověk zvládne tu hromadu hnusu, kterou na něj tvůrci vysypou, docela si to užije:) Každý komu vadí nedůstojné zacházení s mrtvolou apod. by neměl koukat:P

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Skvělý film plný deprese a "dojebávání". Takhle systematicky ničit své matce život, aniž by si toho okolí všimlo, chce opravdu geniálního asociála, kterým Kevin opravdu je. Jen nechápu proč je v popisu filmu napsáno to, k čemu film směřuje, co všichni tak nějak tuší, že se stane, ale doufají že ne. Nechápu, proč je tam napsáno to, co se odehraje až v 3/4 filmu...To, že je to oficiální text distributora, mě ničí tím víc. Kdybych si ten obsah nepřečetl, tak je to pro mě naprostá lahůdka, ale i tak to bylo skvělý:)) Ps: Divný, že na IMDb, to zvládli popsat bez spoilování.

Já, robot (2004)

Jediný, co mi na tomdle filmu přišlo divný je to, že doktor Hogenmiller neměl možnost kohokoli kontaktovat a upozornit ho na nebezpečí, které představuje VIKI, ale měl dostatek prostoru a času vytvořit robota s emocemi, i přes to, že byl 24h denně sledován VIKI. Jinak skvělej film, doporučuju

Celeste a Jesse navždy (2012)

Na Celeste and Jesse jsem se podíval hlavně kvůli Andy Sambergovi a Rashidě Jones. Jelikož jsem je zatím viděl jen ve filmech jejichž hlavním cílem bylo pobavit diváka, očekával jsem to samé i tady. Nebylo tomu tak, nicméně to nebylo špatný, oddechovka, u který se člověk moc nezasměje, ale ani nebude nudit. Typově bych to přirovnal k Juno, bohužel pro Celeste a Jessyho, se mi Juno zdálo o třídu lepší:))

Jimmy Carr: Making People Laugh (2010)

Naprosto nesouhlasím s Flipperem. Viděl jsem In Concert a Comedian někdy před týdnem a opakovalo se tam dohromady možná 5 vtipů a to je co říct, jelikož oproti ostatním Stand-upům jsou ty Jimmyho o dost delší (90min, tenhle dokonce 120min.) Skvělá show, u které se nasmějete (pokud jste zastánci morbidního humoru, dokážete se zasmát incestu atd.)

Donald Glover: Weirdo (2012) (TV film)

Donalda Glovera mám moc rád (kdo neviděl Community, vřele doporučuju:)) Určitě nadprůměrný stand-up, ale ještě by to chtělo pár věcí vypilovat, např. některé vtipy nejsou dotažené do konce. Taky mi hodně vadilo částé opakování slova like. Frekvence tak 5x za minutu:))

Jimmy Carr: Comedian (2007) (TV film)

Skvělý stand up - přesně to, co bych od Jimmyho očekával. Jen nevím, proč je zařazen mezi dokumentární:))