Divoká kočka (2002) (seriál) odpad!

Starší nevlastní sestra Plamenů vášně. Děvčata, táhněte do hlubokých deštných pralesů.

Plameny vášně (2003) (seriál) odpad!

Raději ať se věnují kolumbijci točení zbraní a drog ve světě, todle je megatvrdej trash zabíjející bílou seriálovou holubici.

Bohatí muži, svobodné ženy (1990) (TV film)

Nuda na entů, dyby Heather nesjížděla rockery a Suzanne neshořel barák v Malibu, tak těžkej trash.

Troja (2004)

Perfektní Eric Bana, vytáhnutý z béčkových trapných filmů, zastínil trojitě Pitta a Blooma dohromady. Vizuelnost pěkná, jinak film nic moc - vážený průměr.

Pojďte pane, budeme si hrát - Potkali se u Kolína (1965) (epizoda)

Absolutně nejdokonalejší a nejpropracovanější "večerníčkový" skvost. Nemluvě o impozantních hrátkách s cílem rozvíjet dětskou představivost (narozdíl od bezduchých novodobých kousků - viz. Hroši) a také i o perfektně vyobrazené charakterové složce obou hlavních hrdinů, kdy ani jedna postava není bezchybná, tak jak je to v reálném životě. (kulaťák také dokáže nakoupnout nečekaně a zezadu dlouhána a naopak dlouhán, dokáže překonat svoje vypečené choutky a zachovat se jako old shatterhand, suma sumárum - bratrská láska jak má být...)

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Co se týče vizuálnosti a hereckých výkonů (zvláště pak estébácké sojky) je to super dílko. Nelíbí se mi absolutní negativismus vůči Trautenberkovi ze všech stran, zvláště pak jeho čeládky - vždyť, když se jim u něj nelíbí, tak mohou jít pracovat jinam a né pořád si na něj stěžovat a bonzovat u Krakonoše - takové zaměstnance by si platit nikdo nechtěl. Trautenberk se mi jeví jako průkopnický podnikatel (jistě jeho počiny sledovali matadoři typu - Mrázek, Krejčíř, Pitr), kterému jeho podnikatelské či jiné aktivity vždy zmaří nepřející a nadpřirozenými silami obdařený Krakonoš. Jde zde o nespravedlivou konkurenci - jak by to asi vypadalo, kdyby měli stejný zbrojní arsenál... Také se mi nelíbí, jak Krakonoš Trautenberka týrá a hurónsky se tomu směje, to by se v pohádkách pro děti opravdu nemělo vyskytovat.

Babí léto (2001)

Výborný film co si na nic nehraje, protože narozdíl od jiných "novějších" čr filmů ani nemusí. (Dokonalé herecké výkony jsou bez diskuze.)

Mladí v partě (1982) (seriál)

Božská lajna seriálového undergroundu... Roztomilé a svým psychadelicky ryzím ufounstvím upřímnější než Monthy Python's flying circus.

Májové hvězdy (1959)

Něžné, nenucené, opravdové...jako hvězdy.

Naši furianti (2006) (divadelní záznam)

Neskutečně špatné divadlo. S hereckým a finančním potenciálem ND je to ostuda. Absolutně špatně zvolení herci a nepřesvědčivé herecké výkony. Nevhodné ponuré světlo a odbyté kulisy. Stálo by za to, aby se celý soubor ND, na tomto podílející se, zajel podívat do libereckého DFXŠ, aby viděl, co jsou to opravdoví Naši Furianti ve vší dokonalosti a kráse.