Dveře dokořán (2006)

Příjemný barvitý snímek s příjemně vypruzeným Judem Law, prokousávajícím se do kolečka salámu skrze kde jakou náhradu z mouky a emulgátorů. Expresivní sitauce filmu nebyly dostatečně vygradovány vzhledem ke kulatému závěru filmu, což však film jako celek zásadně nepoškodilo.

Kdo seje vítr (1960)

Film stojící na Spenceru Tracym - bez něho by to byla béčková slabá snaha o film se silným tématem.

Anděl zkázy (1962)

Megahustotná čekačka na vovce a zvony, páč nelze od filmu odejít (ani na WC)!!!

Tajemný předmět touhy (1977)

...ty ženský sou furt stejný... a chlapi taky. Ten mix hlavních představeňkyň dává filmu maximálně mysterizující nádech. Zpětná reflexe v 77 je zajímavá, dnes přejedeným chlebem.

8 žen (2002)

Ozon má interesantní produkty - už proto ho stojí za to sledovat. Herečky si to spolu při natáčení jistě užily, ale k brilantnosti to má děsně daleko. Nejvíce mne z filmu zaujala pokojíčková píseň.

Příběh Marie a Juliena (2003)

Opravdu zajímavý divnofilmek. Nemůžu říci, že se mi extrémně líbil, ale spíše extrémně zaujal svojí podivností a nedefinovatelným něčím. Až nebudu mít co dělat, začnu se asi hrabat v hodinách a možná panenkách... Je fakt, že na druhý pokuk musí tento film jistě značně ztrácet. (E. B. by si měla dávat bacha, aby ji R.P. doma nebičoval kopřivami, né v rámci sexuálního chtíče, ale aby z ní omlátil H&M prádlo.)

Světla pasáže (2007) (seriál)

Další céčkový seriál napříč televizním spektrem současného seriáloboomu. Buď bude brzy soutěž o nejtrapnější seriál současnosti nebo už ani jedna TV není schopna natočit kvalitní, popř. alespoň slušný seriál....třeba překvapí Čt2 se seriálem U NÁS V MILICI.

Báječní a bohatí (1987) (seriál) odpad!

Tento seriál je vrcholné dílo mýdlařského průmyslu, kdy mladí a neklidní hlavní hrdinové, navštívivší Santa Barbaru, konečně dospěli na vrchol amerického snu a stali se z nich opravdoví báječní a bohatí američtí vlastenci - elita amerického národa.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Dost drsné tekuté mýdlo na špinavé operetní podlaze..., ale z něčeho se ty americké hvězdičky vymydlovat musely.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Tak nevim co je horší, esli erpéčka nebo vékávetka.