Taková je Amerika 2 (1980)

Pokračovanie vo svojej dobe šokujúceho dokumentu, ktorý zobrazuje hlavne tienistú stránku Ameriky a podivnosti americkej kultúry.

To je Amerika (1977)

V svojej dobe pomerne šokujúci dokument, zobrazuje hlavne tienistú stránku Ameriky a podivnosti americkej kultúry. Vo všeobecnosti je to točené vo veľmi podobnom duchu ako omnoho známejšia trilógia Shocking Asia od Rolfa Olsena, prenesene na USA.

Orphan's Benefit (1934)

Krátka rozprávočka o tom, ako sa Mickey, Donald, Goofy, Clarabelle, Clara Cluck a Horace Horsecollar snažia urobiť na pódiu zábavné predstavenie pre neposedné myšky.

Let číslo 93 (2006) odpad!

Dráma?, Thriller? - tak to sa teda musím smiať. 98% filmu som sa nudil tak, že som skoro okusal sedadlo na ktorom som sedel. A nakoniec akože Historický?, tak to je potrebné si pozrieť napríklad Loose Change 2nd Edition (2006) alebo aspoň 911 in Plane Site (2004) a potom si utvoriť názor na koľko je tento film Historický.

Ano, Giorgio (1982)

Strašne milá komédia poprepletaná skvelými opernými áriami v podaní Luciana Pavarottiho v hlavnej úlohe.

Moose Hunters (1937)

Krátka rozprávočka, v ktorej sa Donald, Goofy a Mickey snažia uloviť soba dosť podivným spôsobom.

Velrybáři (1938)

Krátka rozprávočka, v ktorej sa Donald, Goofy a Mickey snažia uloviť veľrybu.

The Nifty Nineties (1941)

Krátka rozprávočka, kde myšiak Mickey ide so svojou láskou Minnie na nejaké dosť úchylné predstavenie.