Older Than America (2008)

Film podle skutečné události jak bílý muž chtěl předělat Indiány. Aspoň je vidět, že i Indiáni mají svou kulturu.

Chňapáci (2012)

Další jedna chobotnička z vesmíru co zabíjí lidi. Má ráda krev a nenávidí alkohol. Co z toho plyne??? Všichni na ostrově se ožerou a zabijou tu sviňuchu. Nejvíc se mi líbilo to jak se ožrala ta policajtka. Ta byla aspoň vtipá. Jinak to bylo celý o ničem.

Astronautova žena (1999) odpad!

Johnnyho mám moc rád jako herce, ale tohle posral. Pro mě totální hovadina. Škoda :-(

The Tripods (1984) (seriál)

Co k tomu říct. Něco jako válka světů s Tomem Cruisem, ale poněkud starší verze. Nic moc.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Musím říct, že ten film byl super. Má to hloubku a i na to, že je to tak dlouhý, tak jsem to sledoval se zaujetím až do konce. Vůbec se nedivím, že je to nejlepší film podle hodnocení.

Expendables: Postradatelní (2010)

Spusta známejch tváří v jednom akčním snímku. Co může být lepšího. Bylo to super!!!!

Hostel III (2011) odpad!

Zase Hostel. Už prosím ne! Jediná změna je, že se to odehrává v Americe a zabezpečení celého objektu je mnohem lepší. To zabíjení, jsem čekal, že proběhne ve vyšším stylu, ale nedočkal jsem se. Takže je to pořád jen hostel.

Hostel II (2007)

Jeden díl stačil, tak nevím proč to má pokračování. Jediné co bylo dobré na celém filmu byly ty holky. Toť vše.