Harry Potter: Behind the Magic (2001) (TV film)

Pro komentář s odkazem - Jestli je to podle roku správně (2001), měla by to být první část, ne šestá

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

:DDDDDDDD Největší filmová parodie tohodle roku. Už chápu, proč to roztrhli na dva díly - nebylo by dost místa pro líbání, rotaci kamery a detaily na ruce, oči, nohu. Bella jako upírka na konci byla totální faux pas, její otevření očí rozsekalo celý kino (a vsadil bych se že i zaryté fanynky se taky smály). Chuťovka, fakt :) joo a nesmíme zapomenout na legendaární vlčí scénu, kde mluvili jako transformeři. Akorát u nich to bylo normální a aspoň se jim hejbala kovová pusa

Nenarození (2009)

nesnesitelná nuda nuda trhající oči

Superbad (2007)

Nemám rád Ceru a jeho obličej bez výrazů, ale mám velice rád Emmu Stone s tisícovkou výrazu. Film to byl..takový zvláštní, ale ušlo to

Život bez kůže (2002) (TV film)

Neuvěřitelně silný příběh malé a přes tu tragédii velmi silné holčičky

Transformers 3 (2011)

Prostě bomba, ať si říká kdo chce co chce, ať si kdo chce dává malý hodnocení

Log Jam (2009) (seriál)

blbina

Yes Man (2008)

Asi jediná vada byl začátek a vlastně to, na čem film stál - Muž, který všechno odmítá a na všechno říká NE a jednou k němu z čista jasna příjde kamarád, který všechno přijímá a na všechno říká ANO

Strom života (2011)

Opravdu jsem nečekal třicetiminutový National Geograhic. Film se dal krásně zkrátit o hodinu. Střihy to mělo divné. Návaznost záběrů absolutně neseděla. Záběry zbytečné. Bez jasného příběhu. No ale abych to jenom nekritizoval....nevím co dodat za klady, ale kdy už jsem dal dvě hvězdy, něco tam být musí