LazyTown (2004) (seriál) odpad!

nechutný a pornografický seriál pro mrňata s extrémně návykovou hudbou

Příšerky s.r.o. (2001)

Úplně první animavaný film ve 3d, co jsem viděl a to ve mně nechalo ten kladný dojem, jelikož 3déčkové postavičky nemám moc rád

Princezna Mononoke (1997)

Já nevim, co si o filmu mám myslet. všichni ho tak vychvalovaly a těšil jsem se na něj, ale cítil jsem, že mi tam něco chybí, něco uprostřed, díky čemu mi to přišlo takové suché. Hudba krásná a ten les s jezírkem mě absolutně nadchnul... Bohužel ale musim dát za 3 (kdo ví, třeba se mi to rozloží víc v hlavě a hvězdu přidám)............................................................. EDIT: po druhém shlédnutí říkám, že se mi to moc líbilo. Ani nevím, proč mě to poprvé tak nenadchlo, vždyť je to super!

Anatomie pekla (2004) odpad!

já jsem to bohužel viděl (nechtěně asi třicetkrát) na film+

Twilight sága: Zatmění (2010)

Ze všech dílů mě tenhle asi zaujal nejvíc (asi protože kino a výsměch), ale že to bylo jaksi...trošilinku temnější a že tam byl ten vtipnej, ale přece nějakej ledovej masakr upírků

Stmívání (2008)

Jakože začátek seznámení s příběh atd pro ty neznalé knihy. Ale stejně, krávovinstvo

Forrest Gump (1994)

Velmi dlouho jsem schválně odkládal shlédnutí filmu, štvaly mě názory všech ostatních, jak je gump dokonalý film. Ale poslední dobou to lákalo a no...stalo se. Forrest Gump by zřejmě nebyl tak silný příběh bez vyprávění. Budu hodnotit dabing, protože s Gumpu udělal neuvěřitelně..jak to říct, aby to nevyznělo blbě...prostě roztomilého nevědomého a naivního muže, že mě příběh dostal. Asi nejvíc si mě přivázal láskou k nejlepší kamarádce Jenny. V tomto případě jsem i já takovej malej Forrest Gump, ale ne s happy endem...