Stůj při mně (1986)

Jedna z mála Kingových knižných adaptací, která se povedla. A že je jich málo. Road movie s vtipem, dávkou dramatu a nevědomostí

Narušení (1999)

Bláznoství je hrozně fajn. Vždycky to má svoji atmosféru, hlavně když v tom hraje Angelina

Cherrybomb (2009)

No Rone, co by na tvojí mluvu řekla Hermiona?!

Transformers (2007)

že by zrovna robotickej film měl tak skvělou atmosféru, příběh a všechno jsem nečekal. Pětka

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Když Georgu praštilo prkýnko rychlosté x milionů kilometrů v hodině, stal se z toho jeden z nejoriginálnějších seriálů vůbec. Sarkasmus je tělem i duší, stejně jako Georga a její alá sestřička

Roswell (1999) (seriál)

Romantika, Ufouni, Sexy herečky a paranormální síly. Jedna z nejlepších kombinací ve třech sériích plných emocí a napětí. Od dětství až do teď

Simpsonovi (1989) (seriál)

Sledovat je od útleho věku dvou let, kdy jsem ještě nevnímal svět okolo, ale tuhletu žlutou rodinku jo. A teď jsem o 16 let starší a pořád stejně velej fanda. Simpsonovi zklamou jedině tehdy, až skončí.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Pan Columbus by se měl pyšnit zrozením této série na filmovém plátně. Krásně pohádkový začátek epického příběhu

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Zklamala mě délka dvou hodin, místo očekávaných dvou a půl, ale co. Immelda byla výborná v roli Dolores a dostalo to další nádech tajemna, ve kterém je jasné, že už nejsou dětmi