• Romantický

Hříšnice (2010) (TV film)

Vubec to nebylo spatne! Vyborne kostymy, scena (jak jsme na ni z nemecka zvykli), jen napul spatne uveritelne (aneb prihlaste se, kdo v te dobe zil,aby mohl soudit) a kdyz pominu svou lehkou averzi k hlavni predstavitelce... vazne to nebylo spatne.

Klimt (2006)

Nemam rada Klimta, parodie na "novodoby" zpusob produkce a zaroven miluji Johna Malkoviche. Co z toho vzeslo? 97 minut nudy a jedna hvezdicka za pokus. Toho zlata a snahy zachytit vsechny mozne i nemozne barvy bylo jednoduse moc.

Hanebnost (2008)

Plain, natural... Libi se mi oznaceni, ktere se tu v komentarich vicekrat objevilo: ano, je to divny film:-). Casto vas mrazi v zadech, tresete nechapajic hlavou, sklebite se odporem... A kdyz prijdou zavecerne titulku? Waw! Nejsem si jista, jestli bych se na film podivala znova, ale rozhodne se mi zapsal do pameti.

Dámy v letech (2004)

Vyborne zahrany film o nicem. At se na me nikdo nezlobi, ale tohle prece nemelo skoro zadny dej! Uzasna scena, mila atmosfera, prijemny scenar, ale... mozna jsem moc mlada, malo romanticka a buh vi co jeste, ale proc byl tento film natocen? Rozhodne to nebyl film, ktery by trhal v kinech rekordy,nebyl postaven na humoru, lasce, hudbe, akci ani nicem podobnem... Kazdopadne film, ktery neurazi.

Daleko od ní (2006)

Kleopatra to krasne vystihla! Divala jsem se na to s maminkou, ktera prece jen o manzelstvi vi vic jak ja a nase dojmy se vcelku lisily. Ja jsem obdivovala krajinu, napad, krasne vlasy hlavni predstavivosti, krehkost s jakou byl film natocen, ale dokazala jsem pochytit vsechny emoce? Ani nedokazala. Setrihla bych film aspon o 20min. Pro unavene vecery nedoporucuji, deprese, jeste vetsi lenost a mozna i lehce nudna melancholie je totiz predprogramovana! Na druhou stranu, co se na tomto filmu da vlastne doopravdy vytknout? Hmm zcela objektivne:nic!

Naboso (2005)

Roztomile. Uz po prvni hodine vas prestane lapat po dechu a nahlas rikat:" To by me zajimalo, jak by se mohlo tohle stat." a zacnete si uzivat vyjimecnost tohoto filmu. Je to krehke, milonke, misty velmi vtipne, dobre zahrane, na svetlech a scene se nesetri a hlavne originalni! Ma velka gratulace Tilovi, ze mel odvahu a neco podobneho natocil. Ano, ma to sva velka a jeste vetsi chliche, ale kvuli nim se prece na romanticke komedie divame, no ne? VELKY palec nahoru z me strany.

Kuře s ušima (2009) odpad!

Rikam to nerada, Noru mam rada a pro Tila mam slabost, ale... hur uz to opravdu natocit neslo! Kdyz opominu sklouznuti k velmi nizkemu typu humoru (loveni exkrementu v toaletni mise? halo?! TO je smesne??), velmi slabemu scenari (aneb budeme se pet minut bavit jen o vyberu bot), tlaceni na pilu co se emoci tyce (ano deti, Til i slzicku vytlaci), postradalo to vse, co jednicka mela. Detskeho "bezstarostneho humoru" bylo malo, krize vztahu vic jak predstirana, zapletka nulova. Tezce pretrpene dve hodiny!

Divoká krása (2007)

Bylo to zvlastni... Musim se priznat, ze sympatie u me film vzbudil az tesne pred titulkama, kdyz jsem se dozvedela, ze pribeh byl zalozen na skutecne udalosti. Prestoze Julianne je pro me Pani herecka, ktera opet excelovala, nemuzu si pomoct, nez si lehce povzdechnout nad scenaristou a reziserem(v tomto pripade vse v jedne osobe). Film mel mnoho velmi dobrych mist, ale vzdy byl naznacen jen jakysi prulet. Ono naznacovani a snaha toho zachytit co nejvic mela za vysledek ovsem jen to, ze jsem se pri mnoha castech nudila. Nudila, pak jen nadsene mrkala, opet se nudila, koulila oci nad kurazi (at uz hereckou ci scenaristickou), obdivovala scenu a kostymy, nudila se a opet koulila ocima. Moc extremu najednou. At tak ci tak, rozhodne hodne shlednuti, dovolim si tvrdit, ze druhy takovy film neni.

Soukromé životy Pippy Lee (2009)

Misty lehce nudne, vetsinu casu tezko uveritelne, kazdopadne film, ktery se da zaradit do kategorie nadprumerny romanticky film. Moc se mi libilo obsazeni (film jsem si vybrala hlavne kvuli Julianne, kazdopadne Keanu me nadchl:-)) a lehkost, s jakou byl pribeh vypraven.

Děcka jsou v pohodě (2010)

O cem ze tento film byl? ahaaa ono to vlastne ani nehraje roli. Bylo to vtipne, prijemne natocene, vyborne obsazene, originalni a prestoze ne doslova nezapomenutelne, rozhodne vic jak prijemne!