Půlnoční mše (2021) (seriál) odpad!

Tak nějak jsem si vzpomněl na Cimrmana: ...publikum se o přestávce rozdělí na dva tábory. Jedni by rádi odešli domů, ale je jim líto, že vynaložili tolik peněz za tak krátký čas zábavy. Druzí, ti by také rádi odešli domů, ale ti zase setrvávají ze zvědavosti, zda bude druhá část představení stejně slabá jako první. Pět dílů jsem protrpěl a zbytek dokoukávám jen abych zjistil jestli to bude stejně otřesné jako to co už jsem viděl. Kamera se občas klepe, porušuje zákon osy a pravidla záběru, zvuky a střih jsou dělány množstvím lidí kdy každý to dělá úplně jinak. O scénáři a nějaké gradaci vyprávění tady nemůže být ani řeč.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

První série super. Druhá se dala. Třetí je sračka nejhoršího kalibru...

Řbitov zviřátek (2019)

Opět se ukázalo, že točit remake Kingova filmu je blbost. Neviděl jsem zatím nic co by bylo lepší než originál (resp. první filmové zpracování). Osvícení, Hřbitov zvířátek, Salems Lot, Carrie, To, ... Víc krve nebo efektů ještě neznamenají, že je příběh lepší.

Čističi (2018)

Můžeme tomu říkat jakkoliv, ale stále se jedná o cenzuru.

MOST! (2019) (seriál)

No asi jsem díky všeobecnému hype očekával něco víc... Komediální seriál na jedno použití,

Tomb Raider (2018)

Nečekal jsme od filmu žádný zázrak, ale tohle bylo opravdu špatné.

Blade Runner 2049 (2017)

K puvodnimu filmu se rad cas od casu vracim. Tohle jsem dal jednou a nemam proc se vracet. Plitky pribeh, prepalena stopaz a neskutecne hlucha mista.

To (2017)

Z knihy to má jen název, jména osob a začátek. Původní verze se drží originálu mnohem víc.

Sandokan (1976) (seriál)

Jako malý jsem to hltal. Jako dospělý jsem se k tomu už nedokázal vrátit. Nostalgie zůstává a ta by byla špatný recenzent.