Hypnoshow (2019) (pořad) odpad!

Bol som celý vo vytŕžení a čakal som v napätí, koľko bodov dá pán Dangl súťažiacim!!! Obzvlášť, keď sa slečna vlnila jednému z hercov okolo tela!!! Tak napínavú, vtipnú a miestami sexy reláciu sme potrebovali!! Wooow ! O hypnóze som mal skreslené predstavy a bol som asi dosť skeptický. Bola to práve Hypnoshow, ktorá ma presvedčila o tom, akým mocným nástrojom je hypnotizácia. Teším sa na ďalší diel, neviem sa ho dočkať !!!! Na tú srandu a švandu, na ktorú nás pozval pán moderátor v závere programu. ...Čakala TV Markíza, na podobné reakcie ? Pozitívne hodnotenie a získanie si divákov, v hlavnom vysielacom čase, k tomuto odpadu ? Skutočne? Zaujímalo by ma, čo si hovorili páni manažéri a kompetentný na poradách, keď plánovali uviesť túto reláciu na obrazovky. Čo od toho očakávali, a na koľko výsledok splnil ich očakávania. Tím profesionálov z “TV Markíza group” nesklamali a opäť nás prekvapili svojou tvorbou, kreativitou, dlhoročnými skúsenosťami atď... Súhrn: Ďaľšia hrôza na obrazovkách. Hypnoshow nieje vtipná, ničím zaujímavá(možno pre veľmi jednoduchých divákov ktorý by asi aj uverili, že účinkujúci sú skutočne zhypnotizovaní a neuvedomujú si svoje chovanie), strata času Dúfam, že ďalší dieľ už neuzrie svetlo sveta. Markíza by si mala spraviť poriadok v kanceláriách a ďalších miestach, zamestnať schopných ľudí, ujasniť si otázku: ako vysielať zaujímavý obsah, ktorý nám udrží a priláka naspäť stratených divákov. Vytvoriť ciele a držať sa ich. Pretože ak by sme sa pozreli na akúsi pomyselnú krivku výkonnosti a kvality programov: reprízy Zámeny Manželiek, Rodinné prípady, Policajné prípady, Horná Dolná, AUTOŠKOLA a najnovšie Hypnoshow, výsledok hovorí, že je to veľmi zlé. Obzvlášť v časoch, kedy obsah, filmy, seriály, relácie sa premiestňujú na iné formáty, streamujú sa na internete, majú úplne inú kvalitu ako vyššie spomenuté braky atď.