House of the Dead (2003)

To to byl první film od Uweho, který jsem viděl a musím říct že jsem nebyl hned znechucen jako mnozí zde. Pokud na to někdo koukal skutečně jako na horor nebo dokonce thriller, tak mohl být asi zklamán, ale já na to koukal jako na komedii a v tom duchu to bylo skutečně výborné. Mám rád filmy, které se snaží tvářit strašně vážně, ale ve skutečnosti jsou naprosto k smíchu.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Tak tohle je tak neskutečně blbý film, že po konci sem si říkal: „Sakra co to je???“. Ovšem od té doby jsem si tento film musel pustil několikrát znovu a znovu. Pokud znáte takové ty filmy, který jsou tak strašně opovrženíhodné až mají něco do sebe, pak vězte že tohle je ono!!

Identita (2003)

Od tohoto filmu jsem původně nic nečekal a ani začátek mě nikterak nevzal, ale postupně to začalo být sakra zajímavé. Mělo to dobrou atmosféru a skvělý spád. To, kdo je vrah, jsem věděl (tedy spíše tipl dobře), ale celý smysl (pointu) filmu jsem pochopil skutečně až na konci. Tento film rozhodně nechybí v mé top 10. Skutečně originální film

Spice World (1997) odpad!

Tak tohle je asi skutečně nejhorší film, který jsem kdy viděl. Bylo tak špatný, že jsem možná až urazil některé filmy, kterým jsem dal stejné hodnocení jako zde. A to mi Spice Girls ani až tak nevadily.