Poslední četa (1988)

R: Paul D. Robinson: H.- Richard Hatch (seržant Chet Costa); Donald Pleasence (plukovník B. Abrams)

Sport pro holky (2011)

H. - Marina Hands (Gracieuse); Bruno Ganz (Franz Mann); Josiane Balasko (Joséphine de Silène); Isabel Karajan (Alice); Olivier Perrier (otec Gracieuses ); Muftie Alpin (Mina); Amanda Harlech (Susan); Lionel Dray (Jacky)

C'era un castello con 40 cani (1990)

O jednom psím pensionu v Toskánsku..., H. - Sir Peter Ustinov (Dr. Muggione); Salvatore Cascio (Tom "Toto"); Roberto Alpi (Bob); Delphine Forest (Violetta); Mercedes Alonso (Giovanna)

Le Plus Beau Jour de ma vie (2004)

O: Le plus beau jour de ma vie, F/B 2004; R: Julie Lipinski H: Hélène De Fougerolles (Lola); Jonathan Zaccaï (Arthur Després); François Berléand (Valentin); Michel Duchaussoy (Jacques Després); Marisa Berenson (Barbara); Annelise Hesme (Andréa)

Anděl u mého stolu (1990)

H. - Kerry Fox (Janet); Alexia Keogh (Janet jako dítě); Karen Fergusson (Janet jako dospívající); Iris Churn (matka); Melina Bernecker (Myrtle); K. L. Wilson (otec)

Kat z Benátek (1963)

H. - Lex Barker (Sandrigo Bembo); Guy Madison (Rodrigo Zeno); Mario Petri (Boia Guarnieri); Alberto Farnese (Michele Arca); Giulio Marchetti (Bartolo); Alexandra Panaro (Leonara)

Dopis Evitě (2012) (TV film)

H. - Malena Alterio (Lilian); Marina Gatell (Valia); Julián Soler (Alexis); Julieta Cardinali (Evita Peron); Ana Torrent (Carmen Polo); Carmen Maura (Paca); Héctor Colomé (Perón); Jesús Castejón (Franco); Nora Navas (Juana Doña); Laura Prats (mluvčí) : Emily Behr (Eva Perón); Ulrike Möckel (Carmen Polo); Anke Reizenstein (Juana Doña); monika bielenstein (Paca); Uli Krohm (Franco); Jan Spitzer (Juan Perón)

Burton a Taylorová (2013) (TV film)

H. - Dominic West (Richard Burton); Helena Bonham Carter (Elizabeth Taylor); Greg Hicks (Zev Bufman); Trevor White (novinář); Lenora Crichlow (Chen Sam); Isabella Brazier-Jones (Maria Burton); Jeff Mash (novinář)