• Krátkometrážní
  • Pohádka

Donův syn (2010)

Myslím, že tahle stopáž tomu seděla akorát, hodinu a půl dlouhý film by z toho jenom udělal průměrnou komedii. A i když tou hudbou je to občas přehnaně přecpané, je tak skvělá, že nemůžu jinak :)

Black Button (2007)

Pointa je lehce předvídatelná, ale krásně strašidelné, popravdě bych sama nevěděla, jak se zachovat s takovým nátlakem..

Náš čas vypršel (2004)

Velmi příjemný, klidný snímek, sem tam trocha humoru nebo paradoxu, ke konci vřelost..

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

V jednoduchosti je krása - v tomto případě úspěch.. A přesně kvůli tomu si nikdy nedělám tyhle testy :)

The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon (2008)

Délka je skutečně trochu přehnaná, nemluvě pak o dalších doprovodných videích, kde mají samotní diváci vyřešit nesnáze hlavního hrdiny nějakým rádoby chytrým trikem - tam už se zcela ztrácí podstata vtipu. I přes svá úskalí je ale tenhle kousek už téměř klasikou mezi parodiemi a nejde ho označit jinak než EPIC! :)

Vezmi si mě (2008)

Kombinace dětských a dospěláckých vlastností - nádhera! :) Tak akorát pro nás, co si ještě pamatujeme tahle léta, ale už jsme jim na hony vzdálení. Jen ten let vzduchem se mi nějak nezdál..

Dejte sbohem zvyklostem (2006)

Konec byl předvídatelný, ale komentář toho klučiny mě přece jen dostal :) I jeho dokonale vážný výraz při rozmluvě s otcem byl k nezaplacení, ale věřím, že by se dalo vměstnat víc. "Fair Trade vtípek" byl pro mě ale zase nadbytečný.

Vesmírná samota (2007)

Lehce nepříjemná hudební vložka, ale rozhodně stojí za zkouknutí - je to krátký, tak co :) Na mě ale moc "japonský" (hlavně v animaci) s přehnanými citovými výlevy, které by se daly nádherně vyjádřit nějak jednodušeji.

Úsměvem ke štěstí (2007)

Už ani nevím, jak jen se tvůrcům povedlo, že to mělo zápletku a přesto z toho na všechny strany nepřestával sršet optimismus. Vím jen, že jsem se taky beznadějně nakazila..

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Přiznám se, že než sledovat celý tento seriál (ať už v originále nebo s dabingem, který je poměrně slušný), je lepší shlédnout jen vybrané scénky. Hlášky jsou ale občas tak povedené, že nemůžu jinak :)