Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

Tak oproti tomuhle je i Superstar těžce intelektuální záležitost. Tohle je žumpa, sem se může přihlásit jenom kretén anebo pořádnej debil nebo nevim..

Román pro muže (2010)

Ona to ani žádná pecka být nemohla, už knížka nebyla nic moc žhavýho. Ale Donutil je prostě Pán. :)

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

"Když nemáte citron, tak tam dejte limetu. A když nemáte limetu, tak tam nedávejte nic!" Vlastně tak přemýšlím, že tu hvězdičku bych tomu mohla dát - za ty hlášky. Ale asi spíš ne..

Bez kalhot (2012)

Ono to vlastně ani nemá moc příběh nebo jak to říct.. Ale kouká se na to hezky. :D

Hype! (1996)

"Mansonovi sem jezdili na dovolenou. Tohle místo je divný." Prostě pecka.

Skyfall (2012)

Já osobně teda nevím, na co tam furt všichni čekali..

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Fakt jsem se snažila a dala tomu šanci. Bohužel (bohudík?) tomu filmu naprosto nerozumim a přijde mi, že dialogy jsou vedený snad čínsky, jinak fakt nevim.. (A jeden upřený pohled na závěr..)

RRRrrrr !!! (2004)

"Chceš vidět můj zadek?" Patřím do skupiny těch pětihvězdičkových, protože tenhle film mi přijde vtipnej a on i vtipnej JE, jen si asi někdo o sobě myslí, že je až moc anteležánt a tento druh až absurdního humoru není nic pro něj. Ty hlášky jsou neuvěřitelný, i když se nedaj běžně používat, protože by vás lidi zřejmě považovali za úplnýho blázna. Lidi by neměli být až přespříliš upjatí. :)

Jíst, meditovat, milovat (2010)

To jsem si rovnou mohla pustit nějakej kulinářskej pořad. A neseděla bych u toho alespoň 2,5 hodiny. Nicméně hudba byla daleko (asi za to ta hvězdička) lepší než jakou bych našla v těch kratších pořadech o jídle.