Super 8 (2011)

rádoby dojímavej akční sranec o Predátorovi kříženym s Íťákem (ty očička na konci mluví za vše) a o superskvěleempatických harantech, (!SPOILER ALERT!) díky kterým mimouš nakonec dosáhne svýho. všechny scény dokonalý, napětí a bla bla. dohromady to ani nestojí za povzdechnutí, že tohle všechno už jste přeci jednou viděli.

Red (2010)

vtipné, svěží, důchodcovské hvězdné obsazení. a nejlepší ze všech je Malkovich. hláška za hláškou. "old man my ass!"

Jana Eyrová (2011)

IMPOZANTNÍ. viděno dvakrát v kině, to mluví za vše.

Zkažená úča (2011)

ta role Cameron sedí jak prdel na hrnec, Timberlake hraje dobrýho jeansovýho perverzáka. dobrá oddychovka, bavila jsem se.

Ima, ai ni jukimasu (2004)

tak moc mi to brnkalo na city, až mi praskly struny. vizuálně pěkné, ale příběh příliš táhlý. vhodné pro ženy na přechodu či dívky s PMS.

Kazatel (2011)

kulhavá béčková tutovka. hvězda za motorky a Paulův strnulý ksicht.

Nachové moře (2009)

rozvolněné vyprávění, dechberoucí výprava. ponor do života dvou žen, které se rozhodly jít proti proudu. slušné herecké výkony, tudíž dohromady máme na talíři jeden z lepších filmů s neveselou L tematikou. doporučuji.

G. I. Joe (2009)

nic jiného než akce se hodnotit nedá - a čeho je moc, toho je příliš - akčně přetřískáno.

Obhájce (2011)

Phillippe je zrozen pro tyhlety bohatý spratkovský roličky. sice trošku zbuřtíkovatěl, ale zle špulit pusu pořád umí, to jistě. McConaughey zahrál svůj part skvěle. mazanej a upocenej film za tři hvězdy.

My Normal (2009)

vizuálně celkem působivé, lehce (opravdu jen lehce) pikantní. přesto - slabý příběh a špatné herecké výkony. akorát do porna.