Sám doma 3 (1997) odpad!

To nemá na svědomí člověk, vybouchl by

Píseň moře (2014)

Je to dobré, daleko nad úrovní většiny Disney animaku. Zároveň je to ale o dost slabší nez animak Secret of Kells , kterej to I do jistý míry vykrada, třeba animaci. Nebo se inspiruje : když jsou oba zasazený I do stejného prostředí.

Putování po posvátných řekách (2014) (seriál)

Jasně, on si myslí že je Američanka a že my sme nikdy neviděli zadnej dokument. Hrůza bez zajmavych chvil.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Minus? Je tam :to svaté prase eben. Plus? Je to taková decentní veřejnoprávní obdoba všech těch dementnich soutěži, v porovnání s nimi to vychází! Ale zas víc než 2 dát stejně nemůžu

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Vy orangutani!! Polrejxcha zboznujete a tyhle dva hlásíte proč? Ve stupni vydlactvi mají všichni zarazenou podobnou rychlost, akorát jeden je snob jak noha a vy burani mu to lizete přímo z pupku!! Chudáci tyhle dva lotri, I když charisma moc nepobrali, všichni ve stejným bahně ale jeden předvádí že to bahno je vlastně výběrové slůně!

Aj múdry schybí (1998) (pořad) odpad!

Oliver je křeček! Ale jako sory, děláte si prdel že může někdo vypadat tak strašně jako hlodavec?:D

Ex Drummer (2007)

Aaaaaa, mega evropskej evropskej Naser. Shit!

Středozemní moře - moře nás všech (2014) (TV film)

Docela dobrej dokument, na vypalenost ideální, HD letecké záběry bez mluvících hlav, to potěší! Akorát je to hrozně depresivní a nostalgicky, holt krize modernity