Neposlušnost (2017)

Filmy o Židech z moderní doby moc nejsou, momentálně mě napadá jen výborný Svatý boj. Takže téma docela neobvyklé. Od filmu jsem čekal trošku nějaký ty lehký erotiky a silné drama. Ani jednoho se mi nijak nedostalo. Film je dost roztahaný a prakticky nic se tam neděje. Nějaká chemie mezi postavama taky chybí. Herecky to není špatné, ale určitě by to chtělo silnější přístup a klidně i zkrátit o nějakou tu půlhodinku. 40%

Děsivé dědictví (2018)

Ze začátku pomalejší tempo, ale po jízdě v autě se silným WTF momentem se to docela slušně rozjede. Toni Collette je výborná. Atmosféra filmu se mi líbila a celkově mě to bavilo. Za mě spokojenost.

V pasti času (2018)

Film je hodně jednoduchý i když se snaží být strašně chytrý. Herecky mě zaujala akorát Reese, která byla kouzelná. Oprah byla naopak naprosto příšerná, nechápu, proč ji tam nacpali. Dějové docela nuda, sice se to trikově snaží okouzlit, ale příběh a postavy to děsně zabíjí a tak to dokoukat na jeden zátah je fakt síla.

Krycí jméno Holec (2016)

První půlka filmu děsná nuda a přes přehrávání některých herců, otřesný dabing Vici a Brzobohatého, který byl na pěst, dost o ničem. Druhá polovina už byla zajímavější a film mě i začal bavit, bohužel na celkový dojem z filmu to moc nepřidalo. A tak jediný co si z filmu po týdnu pamatuji jsou erotické scény, headshot z tanku a že americká cíga jsou lepší než ruská.

Tátova volha (2018)

Příjemný film, sice jsem od začátku tušil zvrat, který se mi pak potvrdil, ale od filmu jsem moc nečekal a tak mi to ani nijak nevadilo. Herecky docela fajn, kamera pěkná, sice záběry na krajinu jsou relativně zbytečná výplň, ale krásy Česka mi nevadí, takže se rád pokochám. Občas jsem se i zasmál a film i přes natahování záběry krajinou docela slušně utekl. Trošku mě zklamal konec, že to bylo tak utlé. Zajímavé na filmu bylo, že tam obsolutně nejezdili žádná auta na žádné silnici. Jiná auta jela jen, když byla potřeba k vtípku.

Včelka Mája: Medové hry (2018)

Na Včelku Máju jsem jako malý koukal, tak jsem chtěl trochu zavzpomínat a mrknul na nový film. Animace samozřejmě už v novém provedení (vůbec by mi nevadila původní), příběhově mě to nijak nezaujalo. Postrádal jsem tam nějaký humor a nebo napětí. Takové prázdné a nezáživné. Chudáci děti, aby slušnou pohádku pohledaly.

The Titan (2018)

Tak tohle se moc nepovedlo. Děsná nuda, ve filmu se prakticky nic neděje. Jediná světlá stránka je Taylor Schilling, ale to je tak vše. Škoda času u tohodle filmu.

Steve (2010)

S titulky k vidění zde.

Runaway (2013)

S titulky k vidění zde.

Con Air (1997)

Jeden z těch lepších Cageových filmů. I po letech docela fajn akční zábava. Všiml jsem si tam několika herců ve vedlejších rolích, které znám hlavně ze seriálů. Jak jsem to dlouho neviděl, tak jsem úplně zapomněl, kolik známých tváří tam hraje a jak vypadali před 20 lety. Stará dobrá klasika.