Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Strhující příběh ve kterém excelovali dvě postavy. Krásně a lidsky natočený film, který si zaslouží pozornost lidí. Vývoj postav, přátelství mezi postavami, prostě dokonalost sama. Při shlédnutí vás nenachá chladným a to je taky potřeba. A hlavně naděje je dobrááááá věc!

Cesta samuraje (2010)

Dokoukat tento film se mi nepodarilo, protože tak nezáživný děj se jen tak nevidí. Začátek vypadá celkem slibně, ale pak....Nemluvící hlavní hrdina, vše se odehrávající ve studiu, no prostě hrůza. Tolik odvahy, abych to dokoukal do konce jsem neměl, stačila jen půlka.

Všemocný (2011)

Pořád si říkám, jak může tento film mít tak velké hodnocení. Kde jsem udělal chybu? Je chyba ve mě? Možná ne, protože celých 115 minut se točí kolem tabletky, po které je Bradley chytrý. Příběh od začátku nudný a vůbec nevýrazný. Přesně ten tip filmu, ve kterém vám bude fuk co se stane hlavnímu hrdinovi. Vůbec ne originální, tuctové a už se těším až zapomenu.

Drive Angry (2011)

Jde vidět, že to s Cagem jde skopce. Snažím se pochopit jak mohl v tomto hrát, ale nedaří se mi to. Už se těším až na něj zapomenu, protože nejhorší film poslední doby co jsem viděl.HRŮZA!

Babylon A.D. (2008)

Rekl bych, že jsou to dvě lepší hvězdičky, ale na tu třetí už jsem neměl kuráž. Blbý dialogy, žádná akce a dopadlo to hůř než jsem doufal. Diesel by se měl vrátit k Rychle a zběsile, protože nikde jinde není cool.

Sanctum (2011)

Film není nějak zajímavý, protože postavy jsou pořád stejné jak v ostatních filmech tohoto typu. Ve zkratce parta lidi se musí dostat z jeskyně, ve které uvízli. Nikdo známý koho by jste znaly jmény, je to jasný béčko, které nepřekvapilo ani nenadchlo. Prostě za 3

Jsem číslo čtyři (2011)

Jen díky konci dávám dvě hvězdičky, protože ta akce, která byla vidět v upoutávkách je jen na konci. Celé vám to připadne, jak kdyby film měl dvě a půl hodiny, protože až na ten konec se dá trošku dívat. Nechali otevřený konec, pro další pokračování, které doufám nevznikne. Zklamání.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Velice zajímavá podívaná plna pěkných akčních scén, které jsou pastva pro oči a které vás co? No baví. Začátek se nám pěkně rozjede ve stylu akce a pak to krásně utíká tak ,že vám těch 130 minut stopáže nepřipadne vůbec dlouhý. Sem tam nějaké dobré hlášky a pak konečná cca 30 minutová scéna s trezorem, je velice povedená. Už vyhlížím šestku.