Obyčejný spratek (1981)

Povedený film s velkým množstvím akčních scén a dnes již legendami v hlavních rolích.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Nádherné zakončení trilogie! Pixar si dal zaležet jak na grafice, tak na příběhu. Jedno z mála animáku, který neztrácí kvality pokračováním.

Kazatel (2011)

Ja bych to neviděl tak tragicky jak ostatní. Je pravda, že se tu moc akce neobjeví, ale ta, která se tu najde je celkem povedená. Stopáž je příjemná a moje hodnocení si zaslouží.

Sucker Punch (2011)

Tupější začátek jsem snad ani neviděl a při sledování prvních 30 minut, jsem vůbec nic nepochopil. Spíš pochopil jen malou část. Jedna hvězdička je za to, že je ve filmu celkem povedená akce, ale potom vás ke konci filmu ty spomalovačky omrzí.

Orel Deváté legie (2011)

Celkem slušně natočený film, ve kterém mě chybí víc akce, ale dějově je to zajímavé. Je pravda, že né moc složité, ale někdy to není vůbec ke škodě.

Školák vlkodlak (1985)

Sem tam vtipná komedie se sympatakem Michaelem, která neurazí a je vhodná na nedělní propršené odpoledne ve společnosti vasich malých ratolestí.

Temný rytíř (2008)

Moc filmů není, kde záporák vám utkví v hlavě víc než hlavní hrdina. Toto je ten případ, kdy Heath Ledger přehrává Batmana. Nolan umí točit kvalitní filmy ve kterých umí vyjádřit emoce, strach a šílenství a hlavně umí udělat akci, která je přehledná a klidně se na ní podiváte znovu a znovu.

Týden bez závazků (2011)

Celkem průměrná komedie o dvou dospělích a hloupých chlapech. 105 minutová stopáž se dá vydržet bez bolesti a usměv na rtu se sem tam vykreslí.

Obhájce (2011)

Tak Matthewa snad vidím poprvé hrát a totálně mě přesvědčil, že patří do Hollywoodu. Skvělé herecké výkony a k tomu příběh, který vás pohltí. Držím palce Matthew!

Správci osudu (2011)

Celkem zajimavý námět jak z filmu udělat hit roku 2011. Stačilo přidat vetší hloubku do filmu, víc akce a bylo by. Místo toho bylo všechno opačně. Škoda. Tři hvězdičky jsou však zasloženě. Matt Damon ma charisma se kterým to táhne dopředu a už všichni víme, že hrát umí.