• Thriller

Karel Gott 70 (2009) (koncert) odpad!

Scénář: Jiří Adamec, František Janeček. Hnůj.

Rio Diablo (1993) (TV film)

Celkem neškodnej western. Kenny Rogers je asi dobrej zpěvák country ale jako herce ho hodnotím prachbídně. To Stacy Keach je jiná liga, proto škoda, že ho ve filmu vidíme asi jenom deset minut.

Temné stíny (2012)

Není to zrovna můj žánr, ale musím uznat, že Michelle Pfeifferový to s brokovnicí náramně slušelo. Taky mě potěšila paní Alice Cooperová. Pozn. Jdu stahovat soundtrack.

Zpátky do ringu (2013)

Na můj vkus až příliš sentimentální, hlavně na konci. Už jsem myslel, že se oba boxeři rozbrečí. Na druhou stranu, že bych se u toho nezasmál, to nemůžu říct. Stačilo vidět sedmdesátiletýho De Nira mlátit Rockyho.

Shootfighter: Smrtelný sport (1992)

Typická arénovka začátku devadesátých let. Směšná choreografie, saka různých střihů a barev. Do hlavních rolí to chtělo obsadit charismatější ksichty než pana Žabku s panem Bernardem, i když fightovali docela slušně.

Tank (1984)

Béčko z nejbéčkovitějších, ale není to ani komedie, ani válečný. V podstatě je to pěkný americký rodinný film se šťastným koncem. A jaký malý kluk by doma nechtěl mít tank?

Plán útěku (2013)

Nešlo si nevzpomenout na starší Arnoldovy filmy, když se chopil kulometu a začal tam kosit strážce. Detail na jeho nasrané oko lahodil mému gustu.

Bugsy Malone (1976)

Kdo má rád tvorbu Alana Parkera, určitě nebude zklamanej. Ještě jsem neviděl gangsterku ze 30. let, která by byla tak vtipná.

Žoldáci strachu (1988)

Na jednu stranu to je neuvěřitelnej odpad, ale na druhou parádní akční jízda se zajímavým obsazením. Tolik výbuchů v jednom filmu už jsem dlouho neviděl a počítat oběti, to nemá cenu. Kdybych to viděl před dvaceti lety, asi mi vylítne kšiltovka až ke stropu. Pozn. Bodie byl drsoň.