Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Počkala jsem si na interaktivní verzi od Netflixu, ale jsem docela na vážkách. Prvně jsem z toho byla uchvácená, ale později se příběh začíná opakovat, pokud nevyberete 'správnou' cestu a vidět po 4 ten samý záběr, už mě tolik nebavilo. Pro mě je tenhle typ projekce první, kdy se tvůrci snaží doslova vtáhnout diváka do děje a proto musím hodnotit více než kladně. Jen bych to chtělo více vypilovat, aby příběh gradoval a né naopak upadal.

Constantine - Danse Vaudou (2014) (epizoda)

V New Orleans dovede vražda mladé dívky Johna k problémům s detektivem Jimmem Coriganem. Aby bylo možné, mrtvé navrátit zpět, musí se John spojit s Papa Midnitem, který voodoo rituálem pomohl oživit milované osoby truchlícím přibuzným. Něco se ovšem pokazilo...

Ledová archa (2013)

Mám slabost pro odemykání různých místností, chodeb, prostorů všeho druhu a očekávání, co že se tam vlastně skrývá. Cesta do “srdce” vlaku je rozmanitá, drsná, vtipná. Tilda je opět skvělá, Chris je sexy a Kang-ho vas sere. Dohromady to nenudí, interiér je nápaditý, konec má filozofický nádech, což mě až tak neuspokojilo, ale tak nějak to k tomu směřovalo...

Constantine - A Feast of Friends (2014) (epizoda)

Starý kamarád Gary Lester navštíví Constantina, aby mu pomohl zničit démona hladu, který se vymanil ze zakletého artefaktu, kde byl navždy pohřben. Na první pohled se zdá, že se bude jednat o jednoduchý úkol, ovšem honba za hladovými brouky se začiná komplikovat.

Domov snů (2010)

Když se tak dívám na ty ceny bytů v Praze, začinám mít celkem strach, aby mi tady někdo nezačal klepat na dveře. Naštěstí ovšem nemám výhled na Pražský hrad, tak jsem v klídku. Nechápu to vysoké hodnocení. Postrádá to logiku, je to odfláknuté, nemá to spád. Nuda v Hongkongu.

Constantine - The Devil's Vinyl (2014) (epizoda)

Ďábelské LP, které se po mnoha letech dostane opět k moci nemilosrdně zabíjí. Manželka, snažicí se napravit své rozhodnutí, rozpoutá hon, který může ukončit jen John Constantine.

Constantine - The Darkness Beneath (2014) (epizoda)

John navštíví městečko, kde za záhadných okolností uhoří důlní horník. Cestou ovšem narazí na sličnou jasnovidku, která vídá Constantina ve svých vizích a touží proniknout do jeho tajemného světa. Společně se následně snaží odhalit tajemství smrti, ktérá číhá někde venku... Po prvním celkem amatérském dílu se to začiná vylepšovat, dost tomu pomáhá i nová postava Zed, která do seriálu skvěle zapadla.

Zmasakrované blinkací panenky (2006) odpad!

Tak jsem po dlouhé době zabrousila do těhle temných vod a....nuda, nuda, nuda. Není to rozhodně první film, který z tohohle subžánru vidím a můžu říct, že je nejslabší. Tupá pila a želé oči tomu opravdu grandiózně přidávají. Uklízet bych to teda nechtěla, ale proti gustu, má to očividně rád. Jestli to měla být sonda do duše prostitutky, tak mě teda obešla obloukem. Věřím, že své publikum to má, moje tleskánky to ale nezíská. Lucifere ty vole, běz si ho raději vyhonit.

Jednoduchý plán (1998)

Pravidlo číslo jedna, jednoduchý plán nikdy nebude jednoduchý. Tak kdo z vás by se zachoval fér a kdo hamižně? A nechci slyšet, že je to tady samý dobrák. Jenže, když už se v tom jednou vezete, tak není cesty zpět a na tu sněhovou kouli se nabaluje hromada bordelu....

Holka z livechatu (2018)

Cam jdem, Cam směřujem. Jak zpívá Orion ve své písničce “Každý z nás, je člověk své vlastní identity”. Téma stále více a více aktuální, internet pohlcující naše tváře, životy...skvělé zpracování ztráty identity. Budeme muset jednou bojovat za své opravdové já?