• Thriller

Život je život (2015)

České filmy všeobecně nemusím,zatím x let není o co stát, občas se objeví nějaká vlaštovka, ale těch je jako šafránu. I tady je to možná z těch o malinko koukatelných komedii, dá se tam i zasmát, ale nic vybočujícího, z toho všeho braku,co se u nás točí.

The Man on the Other Side (2019)

Hodně nudný,utahaný příběh odehrávající se skoro celý ve sklepě. Spojení akční a thriller ani náhodou.Podezírána a pronásledovaná sekretářka jako špion v roce 1974  ve východním Německu.

Král Tulsy (2022) (seriál)

1. Série pomalý rozjezd, až ke konci to trošku nabralo směr, Sly, na kterém to vlastně všechno leží, je hodně na pohodu mafiána, takže uvidíme dál jak se to bude vyvíjet.

Nocebo (2022)

Sice trošku přitažený za vlasy,vše se ukáže posledních 20 minut,špatné to až tak nebylo. Palčivá věc dnešní doby, ale zisk je zisk.

The Retaliators (2021)

Slušná debilita,ale dvě dávám za ..oko....atd.

Vlčí lov (2022)

Parádní  splatter do 56 min,kdy se někdo objeví a příběh a děj se ztratil pryč a mě to přestalo bavit,ale i tak je to nadstardantní krvavá řež.

Jasné nebezpečí (1994)

Viděno po dlouhé době a určitě se na to kouká jinak,než před 25 lety,ale to přepadení konvoje,má pořád slušné skore.

Battle for Saipan (2022) odpad!

No dlouho už jsem neviděl takovouhle nízkonákladovou sračku,která se odehrává v jednom baráku a je úplně o ničem. Digitální střílení a šikmooký se najednou neumějí prát, No děs.