• Thriller

Odnaždy v pustyně (2022)

Až na pár výbuchu a stříleček,takové nemastné,neslané,příběh o jednom specialistovi v ruské odminovací skupině v Sýrii.

Zabiják proti své vůli (2019)

Taky bych tě střelila do péra,kdyby cíl nebyl tak malý..... Slušná vizuálně,krvavá,šílená střílečka. Daniel a Samantha  k sobě výborně ladily.

Ztracená kulka 2 (2022)

Taková malá francouzská Kobra 11, sponzorovaná určitě firmou Renault, slušné bitky a dobrá automobilová podívaná, na konci do toho stromu a těmi dveřmi, to bylo top,kdo nic nehledá,tak možná najde i slušnou zábavu.

Bull (2021)

Jednoduchý příběh o pomstě,ale tuto jednoduchost zachraňuje docela krvavé podání pomsty, spíš mi to připadalo jako nějaká hororová vyvražďovačka,trošku mi uniklo jak to přežil, na Oscara to nebude,ale na zábavu stačilo.

Válečnice (2022)

Nadšenost zde,opravdu nesdílím, akční scény docela šli,ale až na pár momentů,je to zbytečnost.

Předávkování (2022)

Francouzské kriminálky jsem měl vždycky rád a tahle mi připadala jako slušná jednohubka, strejda od Narcosu asi už víc papá, ale drsoň je pořád dobrý, takže celková spokojenost.

The Lair (2022)

Před desítkami let by to asi zřejmě  zaujmulo,ale teď je to taková blbost céčková,nápad by až tak zase špatný nebyl, ale zase uvědomělá americká pilotka, která samozřejmě všechno ustojí a další blbosti, pár scén tam je,jinak gore žádný. Takže sbohem a šáteček,už teď nevím co to bylo za film.

Terrifier 2 (2022)

Trošku delší,zvrácené gore pokračování.

Na západní frontě klid (2022)

Slušná vizuální podívaná z pekla 1.Světové války,plamenomety, tanky přes zákopy,boj na bodáky atd.