• Thriller

Gentleman s pistolí (2018)

Herecká legenda v jeho asi posledním filmu, hodně retro,ale dobrý příběh sympatického lupiče.

Trumfové eso (1968)

Film mého dětství, kde se vám hned vybaví štíhlý a tlustý. Nápadité a vtipné.

Togo (2022)

Dost pomalé až utahané vyprávění příběhu jednoho starce, který se s někým seznámí a pak řeší problém s drogovým gangem. Jestli tedy čekáte něco svižného a akčního,tak tady to určitě nenajdete, tady se de facto děje něco až posledních 10 minut.

Togo (2019)

Průměrný dobrodužný film,scenérie a psi byli ok.

Kazň (2021)

Ani se mi nechce věřit,že to bylo z Ruska, syrová atmosféra a napínavost, byli tam i  slabší chvilky,ale vygradovalo to, ve zvratové finále a to se počítá.

Monstrum (2022) (seriál)

Sérioví vrazi přitahovali lidi už od nepaměti, tady se mohlo i víc přitvrdit a možná by to byl seroš roku,aspoň se toho dá dočkat v posledním díle, jinak slušné herecké výkony.

Válka proti všem (2016)

Policie.... Ty vole my jsme policie.... Aha úplně mi to vypadlo...... A proč děláš policajta, nepřijde mi to že bys to nějak žral... Asi jsem chtěl narušovat výkon spravedlnosti a navíc můžeš jen tak střílet lidi...a nikdo s tím nic nenadělá.Jsou tam i  světlé okamžiky. Prostě parodie na všechno, ale špatné to nebylo.

Other Monsters (2022)

Není nutné to sledovat...o ničem...

Mang zhan (2022)

Bylo to slušná kropička a řežba, nic jsem v tom nehledal, takže jsem se i bavil.