Kdo přežije (2000) (pořad)

Nejlepší reality show co znám. Baví mě sledovat, co lidi dokážou udělat pro milion dolárů. Líbí se mi, jak vytvářejí aliance a následně je podvádějí. Lžou, intrikujou a sem tam i kradou. Výzvy o imunitu jsou taky super a kmenové rady jsou občas dobrej masakr. Celou show nás ještě k tomu provádí vynikající moderátor Jeff Probst.

Magnolia (1999) odpad!

Co to sakra bylo? 3 hodiny o ničem - Úchyl, debilní policajt, odporná feťačka, teplouš snící o rovnátkách, dva umírající dědulové, psychopatická Julianne Moore a děsivej malej Einstein. Ovšem The Best of je žábobití. První hodina filmu byla nuda, tak jsem čekal co z tohoto 261 nejoblíbenějšího filmu vyleze ve zbývajících dvou hodinách a ty zbývající dvě hodiny byly snad ještě stupidnější než ta první. Jasná cesta do odpadních vod!

Komisař Rex (1994) (seriál)

Komisař Rex patří do skupiny seriálů, které jsem jako malý hltal a klidně se na ně podívám i v dospělosti. Podle mě si Rex zaslouží aspoň 60%, i kdyby ne za kvalitu, tak z nostalgie určitě.

Nine (2009)

Jelikož mě nebavilo ani Chicago, tak si asi dokážete představit, jak jsem se nudil u tohohle. Jednu hvězdu jsem dal za herecké obsazení.

Na samotě u lesa (1976)

Stejně jako mi nepřišly vtipné Slavnosti sněženek, tak jen o malinko lépe je na tom Na samotě u lesa. Byla to pro mě hodinka a půl nudy proložená pár vtipnými hláškami, takže bohužel musím říct, že tento film zařadím do škatulky česká nudná klasika. Bohužel ani ta milionkrát zmiňovaná legendární hláška mé hodnocení nezvedne .. 50%

Moulin Rouge (2001)

Mé první místo co se týká muzikálů se už asi nikdy nezmění, protože něco tak ujetě dokonalýho, jako byl tento film, jen tak něco nepřekoná. Výtečná choreografie, naprosto úchvatné kulisy, výborný příběh, fantastické výkony jak herecké, tak pěvecké naprosto všech, s výjimkou Nicole Kidman a Ewana McGregora, jejichž výkony byly dokonalé!!! Ovšem největším klenotem filmu je Tango De Roxanne - z toho mám husí kůži ještě teď.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Upřímně můžu říct, že Hunger Games mě vůbec nechytlo.! Už první díl stál za prd, druhý byl o trošku lepší, takže jsem očekával stoupající úroveň, ale chybami se člověk učí. Jediné co v Hunger Games: Síla vzdoru stojí za povšimnutí je účes Natalie Dormer a sympaťák Liam Hemsworth, zbytek filmu nestál za NIC.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Hodnotím Dva a půl chlapa s Charlie Sheenem. Dle mého názoru se jedná o jeden z nejlepších sitcomů co znám. U každého dílu se vždy zaručeně pobavím. Hlášky všech postav jsou naprosto famózní a to od Berty až po Alana. Charlie občas ani nemusí nic říkat!! Upřímně se nedivím platu Charlieho Sheena. Podle mě je v této roli nenahraditelný.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Jeden z nejlepších sitcomů co znám. Krom hvězdného výkonu Kouďáka (Sasha Mitchell) exceluje Patrick Duffy i Suzanne Somers a zbytek rodiny určitě není moc pozadu. Step by Step mě prostě neomrzí ..

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Sice naše doktorka Zoe Hart je totální debilka, ale našel jsem si jiné oblíbence v tomto seriálu. Lemon a Lavon byli fajn. Takový ten seriál od kterého moc nečekáte, pustíte si ho po práci u večeře a vypnete u něj. +/- 60%