Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Atraktivitu téhle řadě zajistil Rob, který se sice v reálném životě považuje za outsidera, ale v Amazonii si všechny vodil jako na drátkách. Rozum mi zůstával stát nad tím, za jakou sexbombu platila Heidi. To všechny okouzlily její silikony? Vždyť vypadala příšerně a když do toho ještě začala mluvit... Každopádně vítěz k tomu podle mě přišel jak slepý k houslím.

Prolomit vlny (1996)

Nedotklo se mě to. Když to hodně zjednoduším, tak mi přišlo, že dělník chtěl osouložit místní bláznivku, která je ale hluboce věřící, tudíž si ji před tím musel vzít, což mu ovšem tolik nevadilo, protože v zapadlém městečku stejně není moc výběr. Po sňatku souloží jako diví všude, kde to jde. Následně přijde nehoda, po které muž ochrne, ba co hůř, nejspíš už nikdy nebude moci souložit! Aby nepřišel o smysl života, donutí svou bláznivku, aby souložila s cizími muži kudy bude chodit a následně mu to vyprávěla. No ale Emily Watson byla i tak skvělá, to zas jo.

Střelec (1995)

Dívala jsem se na to jen proto, že v tom má miniroličku můj šéf. Je to ale ukrutně nudné. Radši než děj jsem sledovala pražská panoramata.

Svět ticha (1956)

Tehdy se ten výzkum holt dělal jinak. Stejně je ten dokument krásný, měla jsem chuť si tam s nimi jít zaplavat a to mám panický strach z hloubek. Jenže i tihle lidé se podíleli na tom, že my svět už nikdy takhle neuvidíme. Třeba to masakrování žraloků jen proto, že je nemají rádi. U toho se mi chtělo zvracet. Doufám, že by už dnes nebyli tak krátkozrací. Alespoň výzkumníci snad ne.

Máme doma nosorožce (2009) (TV film)

Název i popis působí prostoduše a je podle mě i docela zavádějící. Ve skutečnosti je to o tom, jak pytláci kvůli rohům pozabíjeli skupinu nosorožců, ze které přežilo jen čerstvě narozené mládě. Ujmul se ho starší manželský pár a časem k němu přibral i prase. Nyní se je snaží vrátit do volné přírody, společně, protože se už od sebe nehnou. Rozhodně to není o tom, že se nějací pošahaní lidé rozhodli mít nosorožce za domácího mazlíčka.

Nespatřené (1996) (TV film)

Téda. Jsem sama překvapená, že mě tenhle dokument tak děsil. Na začátku mě pobavil rozhovor dvou slepých kluků, kteří se přetahovali o kameru: "Já to chci taky vidět!" - "Se podívej, ne?". Jenže pak přišel imitující chlapeček a rázem to začalo být strašně hororové...

Recept na bohatství (2012) (pořad) odpad!

Někoho tak nesympatického jako je Šmuclerová, jsem snad nikdy neviděla. Oproti ní je i Tereza Kostková milá panímáma. Jinak je to další soutěžní pořad o ničem. Kdyby dali do poroty Babicu, třeba by se tomu dalo aspoň zasmát.