Kovbojové za mřížemi (2007)

Mám s tím morální problém. Těch koní je mi strašně líto. Pro vězně je tahle práce sice přínosem, ale chudáci koně, není to podle mě správný, tohle s nimi dělat.

Tajemství (2006)

Hrozně mě to naštvalo. Prezentujou to tak, že by si měl člověk jen sednout do křesla, představovat si, že je úspěšný a bohatý a vesmír mu to splní. A jak už tu je mnohokrát, zpracované to je jako předlouhé promo nějaké sekty. Jedna hvězda jen proto, že s tou prapůvodní myšlenkou, o důležitosti pozitivního myšlení, souhlasím.

Řekni cokoliv... (1989)

První půlka je úžasná, slaďárna, ale krásná. Pak se to začalo trochu vléct a zápletka s otcem mi přišla už zbytečná. Přesto je to tak miloučké a já to dokoukala s přihlouplým úsměvem na tváři.

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Na rozdíl od první série už tu nebyla strategie vnímána jako sprosté slovo. Vítěz mě dost nepříjemně překvapil, ale jinak je Austrálie moc podařená. I když oproti novějším řadám jsou soutěže až směšně snadné a přesto to soutěžící zvládají nějak hůř. Vtipné bylo stavění tábora dvakrát na stejném místě v suchém korytě řeky, kam se samozřejmě po dešti voda vrátila a trosečníky vypláchla.

Nádherná Zelená (1996) odpad!

Ač to nechápu, je tahle mizerně provedená propaganda nejspíš dost úspěšná, když má tak vysoké hodnocení.

Van Gogh (1991)

Van Gogha zbožňuju už od přečtení knihy Žízeň po životě. Hodně mě zaujaly zejména dopisy bratrovi, jenž jsou v dokumentu hojně citovány.

Potraviny, a.s. (2008)

Velmi americké. Určitě je potravinářský průmysl, obzvlášť masný, v současné době dost chorý. Ale dávat dvouletému dítěti k jídlu hamburgery mi přijde neméně šílené. A pak ta rodinka, která sice ví, že fast food jim ubližuje, ale nemůžou ho přestat jíst, jelikož zelenina je moc drahá. Radši si zaplatí léky na nemoci, které jim tato strava způsobuje. Opravdu jsou ti Američani tak hloupí?

Zahrady světa s Audrey Hepburnovou (1993) (seriál)

Audrey Hepburn je neuvěřitelně šarmantní i v pokročilém věku. Dokážu si představit, že to kvůli ní bude bavit i někoho, komu je toto téma naprosto cizí.

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Nejlepší série, kterou jsem zatím viděla. Holky si to opravdu dávaly. Jen Amandino ksichtění mi celou dobu vadilo. Ta holka je tak unylá, že opravdu nechápu, proč všichni mluvili o tom, jakej je to báječnej stratég. A Jason s Erikem mají být fanoušci? Jestli tu hru skutečně někdy sledovali, tak jsou to pitomečci k neuvěření.

Selhání anestezie: Operace zaživa (2005) (TV film)

Nedlouho po zhlédnutí tohoto dokumentu jsem byla nucena jít na operaci. Měla jsem pěkně stažený půlky. Naštěstí jsem v limbu vydržela. Musí to být strašný zážitek.