Hudební masakry (2013) (pořad)

Líbí se mi nápad, Jarda je sympaťák, umí vypíchnout přesně ty věci, které je třeba, ale forma pořadu je dost kostrbatá a rozpačitá.

Sedm psychopatů (2012)

První zhlédnutí 2**, druhé zhlédnutí 2x víc. Zkuste tomu filmu dát druhou šanci :)

Velký Gatsby (2013)

Když jsem zjistila, že americkou klasiku bude natáčet stejný režisér, co natočil Moulin Rouge, tušila jsem, že asi budu zklamaná. A taky že jsem!!! Kamera mě tak strašně s*ala (omlouvám se, ale jiný výraz prostě nenacházím), že jsem se v několika momentech přistihla, jak obracím oči v sloup. Film je nudný, roztahaný, rádoby originální - jsem z něj až pološílená. Jediné, co jej zachraňuje, jsou výborní herci, kteří mne nakonec zlomili na 2*.

TableTop (2012) (pořad)

Jsem ráda, že existuje pořad pro milovníky deskovek! Koncept dobrý, ale opravdu si nemůžu najít cestu k Wilovi Wheatonovi a jeho břitkým hostům. Zatím jsem zhlédla jen díly na videačesky, tak doufám, že úroveň bude spíše stoupat :)

Alois Nebel (2011)

Kdo nečetl komix, tak ten film nemůže pochopit. Je to pěkně udělané, ale to je tak všechno.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Ten pořad mám ráda, ale už asi tisíc let jsou tam stejné ceny... :/

Živí mrtví (2010) (seriál)

Čtu komix a musím říct, že i u tohoto seriálu nastává typická situace, kdy duch předlohy nebyl promítnut do duchu filmu. Seriál je sám o sobě docela dobrý (zombíci jsou fakt PARÁDNĚ udělaní, drsnější momenty nechybí), ale roztahané patetické dialogy, které ruší celkový spád, mě neskutečně ničí. Chybí mi celková temnota, zoufalá postapo atmosféra načichlá hnijícími mrtvolami, které z každé stránky perfektního komixu můžete cítit. Nesympatičtí herci a stupidní nepromyšlené odklony od originálu jsou zbytečným krokem snižujícím kvalitu. 50%

Kruh (2002)

Dodnes na ten film nezapomenu! Viděla jsem ho poprvé ve 12-ti letech a musím se přiznat, od té doby se vyhýbám hororům jako čert kříži. Kruh mne poznamenal natolik, že dodnes! vypínám televizi i monitor centrálně...jen pro jistotu...:)

Vítejte v KLDR! (2008)

Věta: "Konečně svoboda!", když dorazili do Číny, mě nakrkla takovým způsobem, že se mi celý dokument znechutil. Je rozhodně zajímavé vidět, jak to v KLDR chodí, ale jak je již zmíněno, působí to jako homevideo z netradiční dovolené.