Lady Macbeth (2016)

Jednoduché, úsporné. Je pravda, že holka mělo na každý problém jedno nudné řešení.

Smrt si říká Engelchen (1963)

Ja se na to nemuzu koukat. Ta 'autenticnost' lidskosti sovetskeho velitele ... 2024: koukám na svůj starší komentář a je to přesně, co cítím i teď. Z těch nadšených komentářů, jak je pryč ideologie, je mi fakt smutno.

Curiosa (2019)

Neskutečně nudná a utahaná záležitost, vyznačující se neuvěřitelně banálním přiběhem.

Naši kluci (2019) (seriál)

Vlastne jsem rozpacity, jestli muzu dat 4*, protoze druha pulka se chlapcum hrozne nepodarila. V rpvni půlce jsem si uzival izraelske realie asi v docela vyvážené formě, druha pulka se ale utopila v pokusech o hluboke pravdy a snahu scenaristu toho stihnout vic nez je zdravo. Ale 4 davam za tu prvni puli.

Pozor na oči! (2018)

Naprosto genialni hricka, tak prirozene jsem zobrazeny absurdistan uz dlouho nevidel. Herci uzasny, dialogy uzasny. Velkej respekt.

Smrt nás spojí (2019) (seriál)

Zajímavý nápad, který se pak stane vlastním limitem, protože pribeh nemuze vyvrcholit jinak nez opravdu vyvrcholí. Pár vtipných situací, resp. vtipnych komentářů hlavních hrdinek o sve situaci, jinak ale pomerne mechanicka zalezitost bez zvlastni invence.

Karel, já a ty (2019)

Nenapadna zalezitost, kde se hodne keca o obycejnych vecech, ktery jsou docela dulezity.

V bezpečí (2018) (seriál)

Jede to, je to poutavý. Ideální odpočinek.

Cizinec (2020) (seriál)

Velice poutava zalezitost, ktera me donutila to zhltnout skoro najednou. Spousta propletenych pribehu a postav, ktere zazivaji neco zvlastniho, cemu se vsak da stale verit. Premyslel jsem o 5*, ale slabinou jsou posledni dily, ktere uz svojí prekominovanosti uveritelnnost ztratily. Ale ztratily ji pro me dustojne, takze byt vyvrcholeni slabe, tak predchozi zazitky to nepokazilo.

Drahokam (2019)

Je to film, ktery mi lezl od zacatku na nervy. Svou rychlosti, klipovitosti, tim jak hlavni postava jede v kazde chvili po hrane nebo spis za ni. Ale nakonec to melo smysl. Zadne veledilo, ale ani totalni pruser