Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Takových kouzelníků je v Las Vegas asi 1000 jediné co udělal je , že to natáčel...

Smrt čeká všude (2008)

Tenhle film mě od začátku nezaujal totálně nezasloužený oscar , který patřil přelomovému filmu Avatar 60%

Paranormal Activity (2007)

Geniální myšlenka , super rozpočet . Ano amaterské to bylo , ale to se k filmu za 15000 usd nedá nic vytknout ! Prostě užasné

Právě Peck (2009)

Popravdě? čekal sem kluka co se mu bude každý smát a bude mít jen jednu kamáradku bohužel tohle byla tuctová určitě ne černá rodinná "komedie" 45%

Rybičky (2010) (seriál)

Dosti zvláštní animace , která je zvláštní , ale zas tak špatné to není občasně vtipné a absurdní gagy , ale celý tento serial je absurdní :D 70%

Gynekologie 2 (2007) (seriál)

No když je to až od 18 čekal sem něco víc ani to není tak sprostý , ale jako krátkometrážní pořad docela ujde , ale nevím jak mám hodnotit proto nehodnotím

Rychlý Stripes (2005)

Nevím proč , ale tato absurdní bájka se mi líbí . Byl tam dobrý dabing , očekávaný konec , ale za mouchy + 1 hvězda navíc 65%

Arabela (1980) (seriál)

Super,úžasné tato pohádka už nemá na České scéně obdoby bylo to něco opravdu úžasného tohle budu mít vždycky rád :) + bez dabingu Šafránkové bych si to nedokázal představit ;) 85%

Urban Vermin (2007) (seriál)

Podle mě něco originálního co na tom dětskym kanálu němělo obdoby , na JETIX dost dobrá animace musím říct , že tohle se mi fakt líbilo 82% VTIP: 2+ UDĚLÁNÍ: 1