O mé rodině a jiných mrtvolách (2011) (seriál) odpad!

Jak kdybych to nečekal totální kravina H.Pawlovské !! Rádoby pokusy o vtipnost až je to horzně trapný ! Prvních 10 minut pilota a přepínám !! Děs nečekaně odpad !

Match Point - Hra osudu (2005)

Jeden s mých oblíbených filmů Allena a Meyerse , geniální scénář , který se mi pořád zdá super a neohraje se !!! 90%

Já, padouch (2010)

SUPER!!!!! totální sranda a dojemnost v 1 animovaném filmu neuvěřitelná podívaná a Jiří Labus tomu dodal doopravdy dost 100%

Chci to! (2007)

Toto nejsou prciciky ani na Britský zpusob ! Občas sem se zasmál ale, Je to úplně něco nového s myslím dobrou myšlenkou ;) 3 hvězdy + 1 za sexy Carmen 65%

Kámoš k pohledání (2009)

Sympatičtí herci a dobrý scénář pohodová komedie , která neurazí , ale ani nějak moc nenatchne dal bych 3 , ale z nějakého důvodu mě to táhne na 4 :) 65%

Morganovi (2009)

Hrozný sladak spíše pro ženy , ale mrkl sem se na to když sem se na to díval byl sem myšlenkami jinde dosti průměrný film , ale co k odpočinku nebo k odpolednímu šálku čaje nebo kávy v sobotu dobrý film ;) 45%

Sex ve městě (2008)

Neuvěřitelná zdlouhavá blbost ve které pár vtipů neodtrhne celý film ve kterém v hodně okamžicích sem se cítil trapně :/ nafintěné , splastikované , afektované baby , které ani neumí hrát ! 35%

Maska (1994)

:) Jeden z nejlepších výkonů J.Carryho srandovní , akční , bláznivé :) 85% + Mám taky Jacka russella :)

Na vlásku (2010)

Co na tom všichni vidí pro mě propadák...