Pee Mak (2013)

Výjimečně se musím ozvat. Pee Mak Phrakanong s Nak, Makem, Terem, Aeyem, Shinem a Puakem je hororem stejně tak, jako je Připoutejte se, prosím! s Nielsenem katastrofický film a Bláznivá střela film akční. Prostě parodie. Tak je to třeba brát, přidat k tomu menší rozpočet a měli byste se bavit. Snad i s neofiko překladem z našeho titulkového serveru.

Paralelní světy (2012)

Zdravím, film jsem viděl z jistého důvodu vícekrát než většina z vás. Tři dané zákony fyziky jsou porušeny méněkrát než se na první pohled zdá. A někdy není snadné najít vysvětlení. Museli byste se podívat na danou situaci důkladněji. Popřemýšlet, co dělají kapky deště, co právě teď udělá opačná hmota - vždyť "Vše je v této knize." Pokud by hrdinové neměli zvládnout nebezpečné pády, zřejmě by nikdy nevznikala u filmů pokračování. Upside Down se mohl přiklonit na stranu fyziky a akce nebo jít za romantikou a láskou. Zůstal někde mezi dvěma žánry. Když se dáte na jednu stranu vy, pak budete spokojeni nápadem, herci, světy i hudbou. Ale nezapomeňte na jedno - nejste na Zemi!