• Romantický

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Dávam tri iba kôli tomu,že to bol vážny film o utrpení nevyliečiteľne chorých a trpiacich ľudí a o tom ako túžia po smrti ktorú im nechcú dopriať .Doktor smrť sa ale nebojí ničoho ,ani väzenia ani fanatikov čo mu znepríjemňujú život.Celý film sa snažil doktora obhajovať v jeho činoch,ale aj tak som sa neubránila predstave že v ňom bolo niečo zvrátené,čo dokonale zachytil vo svojich obrazoch.Pomáhať ľuďom na druhý svet ako keby ho fascinovalo.Ostatok bola nuda a niektoré pasáže som musela pretočiť,ako napr.hádka so sestrou v reštarurácii ,alebo vyčíňanie fanatikov pred jeho domom ,ktorí neustále omieľali niečo o bohu,tak toto mi dvíhalo tlak.Tento film vidím ako dobrý priemer.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Na začiatku veľmi dojímavé ,ako herec vyjadroval svoje pocity ,,loutkami",behal mi mráz po chrbte. Potom sa to ale zvrtlo a uberalo smerom ktorý som nečakala ,scenár akoby vymyslel nejaký 8 ročný chlapec čo má bujnú fantáziu ,postupom sa to ale zlepšilo ,možno aj tým ,že sa to zamotávalo a človek musel začať premýšlať.Jedno viem ale iste ,keby to nebolo o Malkovichovi s Malkovichom tak je to blázinec bez nejakého väčšieho zážitku.

Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)

Nedá sa seriál hodnotiť podľa vzhliadnutiu jednej časti.Mne bol tento seriál dosť odporný a to dlhý čas.Ale po niekoľkých dieloch odpozeraných len preto,že nič iné v telke nebolo,sa mi začal páčiť natoľko,že teraz si nenechám,v rámci možností,ujsť žiadny diel.Dokonca niektoré si pozerám znovu a znovu,pretože ich na ORF1 ,alebo PRO7 stále opakujú.Premýšľala som,prečo nie je aj u nás taký obľúbený.Veď napr.Homer Simpson je oveľa odpornejší a predsa je to najobľúbenejšia postava. Malcolm seriál je unikát a to nielen pre silné žalúdky :-)))Keď si na to človek zvykne,musí s úžasom na tváry pozerať,akí debili sú to,až ich začne milovat.