• Romantický

Sekerovci (2010) (seriál)

Mne sa to páčilo. Presne vystihnuté. Najlepší je Pipo a matka. Dali si záležať aj na maličkostiach-liatinové radiátory, starý nábytok, veci z Poľského trhu....a tie názory rodičov na nový moderný dom,to ako keby som našich počula:-)))) Dúfam,že v tomto tempe budú pokračovať aj ďalej.

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Milujem,milujem,milujem..Vďaka za tento ,,pořad".Keďže ma zaujíma všetko čo sa týka úprav interiéru, tak táto relácia sa vydarila. Komplet rozoberú až do posledného šróbu čo ,kde,ako,prečo,za koľko atď.atď.Veľa sa tam naučím a hlavne nemusím naťahovať krk poza moderátorov a iných zbytočností, kde sa nerieši ani tak interiér, ako to,,ohúrit"diváka nejakou šou (Náš nový dom). Bydlení je hra -sa na nič nehrá :-)

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Hodnotím hlavne komentáre k šou, ktoré sú geniálne, vďaka nim sa smejem až ma bolí brucho od začiatku až do konca. Tvorca komentárov by si zaslúžil Nobelovu cenu.Aj Markíza sa snaží v podobných šou o niečo také, ale je to iba chabá napodobenina.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Film nehodnotím.Ukážka Ázijskej zvrhlosti a krutosti, celé v ťažkopádnej chladnej nálade. Necítila som ľútosť ku nikomu z nich, nezanechalo to vo mne žiadne dojmy, len hnus.

Moje krásná čarodějka (2005)

Podľa bodovania je to určite nepochopený film a to je škoda, veľmi som sa pri ňom bavila,Nicol vie robiť zázraky a nielen ako čarodejnica,proste je na ňu super pozerať.

Báječný svět shopaholiků (2009) odpad!

Dávam odpad a vôbec sa nechcem hrať na nejakú odborníčku,či kritičku filmov,ale toto sa fakt nedá.Podobné ako Diabol nosí Pradu,akurát že to som pozerala už 2krat a bavilo ma to,ale toto,tento výpot neviem čoho,na to nemám slov....napľaštená hlavná hrdinka,podobná jej kamarátka a ten osol čo sa do nej zabuchol,hoci každý chlap by od takej utekal na sto honov.Film určený pre divákov vo veku pod 13.

Cokoliv (2003)

Keci,keci,keci a nesympatický hlavný predstaviteľ. Počas filmu som mala chuť navliecť si na ruky ponožky s očami a hrať divadlo podľa toho ako vo filme kecali,inak som si nevedela predstaviť ako to vydržať do finále a keďže ja pri filme zaspať neviem,tak som to nakoniec do konca popretáčala.

Život je pes (2007)

Film nijak nenadchne.Celý čas som mala zmiešané pocity,ako keby sa chcel režisér vysmievať raz strane milovníkov a ochrancov zvierat a raz druhej strane ľudí ktorí sa o tieto veci nezaujímali a ani nebudú.Trochu mi vadil vo filme taký nemastný, neslaný dej, plytké herecké výkony, občas som čakala, že si pritom nejaký herec zývne. Dobrá myšlienka,ale nedotiahnutá do konca, neprepracovaná, iba tak narýchlo uhnietená a podhodená divákovi ako psovi žrádlo.Zachránil to až koniec filmu, až ten mi úplne objasnil, o čo vlastne celý čas išlo. Tri hviezdičky sú iba preto, že ma veľmi dojalo, ako tá žena trpela, keďže mala takú veľkú lásku ku zvieratám.Niekedy je to ako prekliatie, pretože človek vidí, ako si iní nažívajú úplne v pohode a nevadí im zabíjanie zvierat, my to ale zrovnávame s vraždením a vieme, že sa to nikdy nezmení a musíme s tým žiť...

300: Bitva u Thermopyl (2006) odpad!

Po vzhliadnuti filmu som si pomyslela,ze si asi robia srandu! Parodia na tento film bola ovela lepsia,na tom sa dalo aspon zasmiat.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Konečne po dlhom čase niečo,pri čom sa mi nezatvárali viečka ,aj keď by to človek pri takomto žánri predpokladal,tento film ním určite nie je.Odporúčam ,ak chce človek vidieť niečo príjemné a na úrovni.