Zlatá princezna (2001) (TV film)

Tak trochu jiná pohádka o lásce a věrnosti s trochu děsivým ztvárnění postav, zato se o to více zapíše do mysli svojí originalitou.

Kráva (1993)

Krávu jsem neviděla poprvé, ale vždycky mi z ní jako vzpomínka zůstal pocit něčeho krutého, nespravedlivého a jaká si hořkost nad těžkým životem hlavního hrdiny. Až nedávno kdy jsem ho viděla po letech znovu a musím říct, že vše mělo svůj smysl. Tento krásný a ničím přikrášlený příběh vypovídá o obětavosti, čisté lásce a těžkém životě lidí na úpatí hor. Pan režisér Kachyňa dával všem svým filmům jasně zřetelný rukopis. Nádherný film..

Millerovi na tripu (2013)

Říkala jsem si co asi tak může vzniknout, když se potkají barová tanečnice, drogovej dealer, matkou na opuštěný puberťák a toulavá holka. Byla to dobrá řechtanda, akorát mi při některých scénkách mírně tuhla v hrůzném očekávání dalšího krev v žilách.

Herbář (2013) (pořad)

Úplně na mě dýchla vůně bylinek a pocit, že si neodkladně musím udělat nějaké ty kapky nebo odvar z bylin nebo upéct něco dobrého. Holkám to spolu jde a fajn se na ně dívá. Zase něco trochu jiného v dnešní změti pořadů o vaření a zdravé výživě.

Polopatě (2013) (pořad)

Pořad, který nic nevnucuje, užitečně informuje a mě baví.

Vdovy (1983) (seriál)

Moc dobře si ho pamatuju a moooc se mi líbil. Svého času jsem jím opravdu žila.

Moje velká indická svatba (2004)

Je to taková oddychovka. Nehledám v tom ani intelektuálno ani hloubku příběhu. Film se drží z části trochu křečovitě předlohy Austinové, ale tím do jakého prostředí je zasazený z něj dělá něco odlišného, prosyceného všemi těmi barvami teplým indickým sluncem, které z něj z něj přímo sálá. Mimo to musím říct, že se báječně kouká na Aishwaryu a Martina, prostě mám tenhle filmeček ráda no:).

Pupendo (2003)

Báječnej film, typicky Polívkovsko&Pecovskej humor a do toho ještě skvělá Eva Holubová. Český filmový zázrak, který můžu vidět do omrzení.

Mezi námi zloději (1963)

Na tu šedou a hroznou dobu, ve které se to odehrává, je to kvalitní komediální kousek, který mě nečekaně pobavil.

Slečna zamilovaná (2009)

Jak už tu bylo několikrát zmíněno, je to lehčí komedie, ale Sandra rozhodně nepodala špatný výkon. Trhlou Mary zahrála tak, že mi z jejího šíleného projevu, do očí bijících barevných modelů a na ní netypicky odbarvenou hlavu chvílemi docela vážně třeštila hlava a přecházel zrak, ale jen o tom tenhle film není. Přeci jen má v sobě malé poselství a to nevzdat to a nestydět se být sám sebou, bylo to dojemný..