BloodRayne (2005) odpad!

Sejde se T-X z Terminátora, Letty z Rychle a zběsile, Budd z Kill Billa a Mandarin z Iron-mana ve středověkém cirkuse, loví upíry nebo se nechávají lovit. Ne, tohle nefunguje ani jako blbej vtip. Takhle to dopadá, když chceš mít vlastního Blejda, ale seš Němec.

Bloodrayne: Třetí říše (2010) odpad!

Německé softporno, plné polonahých upírek, bordelů, nacistů, vnitřností, usekaných hlav a šílených doktorů. Díky Uwe!

Willyho kouzelný svět (2021)

Nemluvící Nic Cage, kterého si fakt nechce vzít na úklid čehokoli. Jestli uklízí takhle i u sebe doma, že šmudlá všechno možný, a pak znova a znova. Tak to je děsivější než tenhle film.

Schindlerův seznam (1993)

Naprosto fenomenální od hereckých výkonů, přes zdrcující příběh až přes emoční závěr. Nedokážu si představit, zda by šla citlivěji znázornit vzpomínka všem židovským obětem. Od teď už Spielberg, pro mě, znamená tenhle film.

Malcolm a Marie (2021)

Není moc filmů, kde bych se tak moc vžíval do emočních scén a veškerých grimas a projevů mimiky jako tady, Připomíná mu to zápas dvou boxerů, kde každý má svou taktiku a pravdu, ale už tak trošku vymlacený mozek z hlavy.

Warcraft: První střet (2016)

Vizuálem lichotící film z prostředí světa, kterému asi nejsem nikdy schopen porozumět. Což je možná i dost velká výhoda, že jsem s hrami neměl takřka žádnou zkušenost a tím pádem nemám proč brečet, jako většina fanoušků této herní série.

Čističi vesmíru (2021)

FIlm s malou šilhající Korejkou, která má naprosto šílené schopnosti v poměrně snesitelném vesmírném filmu, kde se tvůrci nebojí přijít s originálními nápady a pro mě zábavnějším příběhem než ve většině dalších filmů z vesmíru.

Za čárou (2021)

Je to asi daň, že většina akčních dějů z VOD jsou takové plytké. Zaplacené velké jméno v podobě Anthonyho Mackieho není prostě vše. Příběh je takový prázdný a už vůbec tomu nedodává na plnosti natočené scény v naprosto prázdných objektech, kde v okolí 70 metrů, je stůl se třema vojákama a jinak nic.

Babylon A.D. (2008)

Drsná chůze v pláštěnce pro nebohého asiata - ✓ Cestování autem magneticky zavěšeným za vrtulník - ✓ Cestování ponorkou - ✓ Sundané tričko a odhalení mužné, chlupaté hrudi - ✓ Na oko vypadající smrt na sněžných skútrech - ✓ Obelix se zjizvenou tváří, zlatým řetězem a nalepeným černým obočím - ✓ Tygři, lední medvědi, opice, digitální papírová mapa, kufr plný nevyužitých zbraní - ✓ Já fakt nechápu proč na ty filmy s Vinem koukám, když to tak bolí.