• Pornografický

Klub sráčů (2000)

Parádní nostalgická vzpomínka na snad 7-mou kopii vhs, kterou jsem měl doma. Povedená šílená komedie a scéna s beďary je snad už proslavenou ukázkou hnusu v komedii. Pobavilo několikrát :) PÁREK ČURÁKŮ. Jo to sme Keve. NÉ MY, RODIČE! Aha, tak soráč.

M*A*S*H - Nashledanou, sbohem a amen (1983) (epizoda)

Je tady konec války, někdo se zhroutil, někdo o někoho přišel a někdo se těšil domů a nakonec změnil plány. Výborné a vážnější zakončení výborného seriálu. Po Jackovi druhý film, při kterém mi "něco spadlo do oka". :) TY NÁM PODÁVÁŠ JÍDLO A PAK KOPEŠ LATRÍNY? NE PANE, NEŽ KOPU LATRÍNU UMYJU SI RUCE.

REC (2007)

A Angela si myslela, že bude večer u hasičů nuda.

Naivní důvěra (2006) (TV film)

Že jde o televizní film poznáte už z toho, že se hodně šetřilo a efekty, nebo vraždy jsou na nulové úrovni a bez krve, ale i tak mě film bavil. Akce tu není moc, ale příběh je částečně inspirován skutečnými událostmi, což mu přidává na koukatelnosti. Amy Jo Johnson je tu slušná a opět potvrzuje, že není špatná herečka a abyste neusli je tu i pár decentních sexuálních scén (vlastně jedna :) ). A Carol Alt ve Family Guyi přecenili, nevypadá zas tak staře a hraje uvěřitelně. No dalo se to, ale mohlo to být lepší, nejlepší na filmu je asi ten obal. :)

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Vyborny a zajimavy film s opet divocejsi Reese a dalsim Parkerem hranym Maguirem. Film perfektne zobrazuje dobu 50. let a taky to, jak se doba rychle zmenila, podobne jako v Back To The Future. V druhe puli take zobrazuje problemy v obdobi 50s, jako ten, ze v teto dobe byl sex tabu a kvuli tomu nastala sexualni revoluce (diky Hefe!) a take rasismus. Na druhou stranu zobrazuje sen mnoha divaku a to zit aspon na chvili ve svem oblibenem serialu. Navic me Pleasantville jako fiktivni serial z 50s zaujal. Kruci takovy serial bych i rad sledoval, protoze podobne mile pohodove serialy bez zaporaku, jen tak pro dobrou naladu, bez nasili atd. opravdu neznam a poznat bych je chtel.

Nitro Circus (2009) (pořad)

Příjemná změna na zabití času při čekání na nový film Jackass. Tenhle pořad je spíše zaměřený na triky a stunty na motorkách a vlastně vším co má motor a kola,ale občas udělají vyjímku a jdou bojovat proti býkovi, nebo skákat v Panamě z jeřábu na obří nafukovací matraci, která vyhodí do vzduchu toho co je zrovna dole. Navíc poprvé vidím v podobném pořadu dívku (navíc i hezkou), která tomu nejen přihlíží, ale také se toho účastní. Kromě profíků se zde objeví i staří známí, kteří zase obstarají zábavu, Chris Pontius si třeba zajede na vlnách (jak jinak, než nahý), ale největší (a dostatečně vtipný) zážitek jsem měl z toho jak Johnny Knoxville a Steve-O zkoušeli jízdu na motorce. Steve-O před první jízdou na Jolene "Can you turn it on for me?"

Disaster Movie (2008)

Pobavil jsem se hodně, protože možná většina vtipů stála za zasmání, navíc mě potěšil zápas dvou dívek Playboye v ringu a to už stálice Carmen Electry a Kim Kardashian, která sice moc hereckého talentu nemá, ale zato má dva krásné talenty a neuvěřitelné pozadí, které tady ovšem neuvidíme. Ale opravdu mě to překvapilo, je to už na lepší cestě, oproti naprosto shitového Date Movie.

Zevlovat a prudit (2009)

Těžko tohle hodnotit ze začátku je to komedie, pak je to drama. Seth Rogen je fakt dobrej, ale Ray Liotta jako detektiv naprosto výborný. No film má zajímavý příběh a máte chuť se dívat až do konce, ikdyž Vás čeká menší klišé. No nic nového film nepřináší a mě trochu zklamal. Ale na pár scén nezapomenu, zvlášť bitku Liotta VS. Rogen. Nebo když Seth Rogen mlátí toho chlápka z King of Queens. :)

Zack a Miri točí porno (2008)

Má to pár vtipných chvil, ale je to spíš průměr. Ale je to rozhodně lepší, než Péčko pro začátečníky, protože Seth Rogen je pro tenhle film stvoreny. :) a Elizabeth Banks je taky dobrá, potěší i cameo Toma Saviniho a taky teplý cameo Justina Longa. No a kde jinde najdete romantickou komedii z prostředí natáčení porna :) Po druhém shlédnutí přidávám hvězdu.

Maniak (1996)

Naprosto perfektní a originální B-čko! Reese Witherspoon je skvělá, ikdyž podle mého názoru na začátku trošku přehrávala, ale jinak perfektně se téhle role zhostila. Kiefer Sutherland je jako na první pohled normální člověk, ovšem tak trochu psychopat perfektní. Film je vtipný, místy je zde i dobrá atmosféra, ale důležité je že až na konec je film překvapující. No prostě na nadávající Reese Witherspoon, nebo Reese Witherspoon, která si vyrábí nůž z kartáčku na zuby a schovává ho před dozorkyněmi ve vězení v "you know what", lesbickou spoluvězenkyni Brittany Murphy a psychopata Sutherlanda se už v dalším filmu asi nepodíváme.