Vyměřený čas (2011)

Úžasný sci-fi film! Timberlake mě hodně překvapil, protože na začátku filmu jsem si říkala, že by na jeho místě nebyl špatný Gerard Butler, ale potom jsem ten nápad rychle zavrhla :) Tohle je originální a naprosto úžasný film. Jeden z nejlepších, který jsem kdy viděla a vůbec by mi nevadilo, kdyby natočili ještě dvojku :D

Léto v Kapském městě (2010) (TV film) odpad!

Tenhle "příběh" je k ničemu. Koho zajíímá příběh nějaké pitomé manželky, jejího manžela a nějaké blondýny?

Láska, svatba, manželství (2011)

Tak u tohohle filmu vlastně nemám co hodnotit. Pustila jsem ho a po půl hodině vypla. Celkem nuda a nějací ti dobří herci. Typická americká komedie bez chuti a bez zápachu.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

První díl byl skvělý a hodně netradiční. Další byl méně zajímavý, ale ta scéna se stromem byla prostě úžasná! Těším se na další díly, protože tenhle seriál má budoucnost! Malá poznámka: Jméno Swanová je v dnešní době dost ohleděné, mohli vymyslet něco lepšího.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

No nevím. Po několika prvních dílech mi to připadalo skvělé. Zvlášť zápletka Buffy-Angel, ale potom už mi to začalo připadat hodně jednotvárné. Jakoby se režiséři snažili držet "klasických seriálových pravidel". Vyvolená dívka, která chce žít normální život, jenže nemůže. Stará se hlavně o sebe a hrozby bere na lehkou váhu. Zamiluje se do upíra, bude se ho snažit zabít a nakonec to skončí otázkou: "Proč jsi to udělal?" Nikdo nikoho nezabije, všichni se v klidu rozejdou a to je jediné co na tomhle seriálu bylo zajímavé se pomalu vytrácí. Jediné co mě na tomhle pořád jakž takž baví, je knihovník. Po shlédnutí 6. série: OK, Angela nemám ráda. Lepší je Spike.

Dannyho parťáci 2 (2004)

O dost lepší než jednička. Skvělý film se skvělými herci.

Zlaté oko (1995)

Jediné + na tomhle filmu je Sean Bean. Viděla jsem i lepší díly.

Elisa z Rivombrosy (2003) (seriál)

Sledovala jsem to, když jsem byla menší. Teď už to u nás bohužel nedávají. Je to úžasný seriál na který nikdy nezapomenu!

Střihoruký Edward (1990)

Čekala jsem víc. Bez Johnnyho Deppa by to bylo ještě horší než to je. Dojímavý a mnohdy až komický příběh ubohého Edwarda rozhodně nepatří k nejlepším filmům Tima Burtona.

Mlhy Avalonu (2001) (TV film)

Jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděla.