Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda) odpad!

Když vás detektivka nebaví, alespoň nalistujete nebo přetočíte video na konec, abyste viděli, kdo je vrah. Ale tento počin je tak špatný, že jsem ani nepřetočil na konec a nezajímalo mě, kdo vraždil. Bylo mi to fuk. Nesympatické postavy, nudný a nevýživný děj, divák u toho usíná, i kdyby to vysílali v pravé poledne.

Když prší slzy (2022) odpad!

Jedna soft porno lesbická scéna uprostřed trapného ochotnického balastu. Scénář, režie, střih, herecké výkony... to vše je zhmotněním neumětelství. Svou profesi ovládá pouze kameraman, ostatní jsou zralí na návrat do pomocné školy.

Eliška a Damián - Epizoda 4 (2023) (epizoda)

Správce sjetý lysohlávkami a gerontofilní mamina od marmelád, kterou rajcuje santaclausovský děda Rakytník. Komediálně-recesní jízda pokračuje. P.S. A nevážení „odpaďáci“, jděte do prdele. Kdyby se vám to fakt echtovalo, tak na to po prvním, druhém dílu zanevřete. Ale že tady furt exhibujete, vypovídá jen o tom, že na to vůbec nekoukáte a hejtujete to ze setrvačnosti.

Eliška a Damián - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Tohle je český „The Room“. Je to tak blbé, až je to boží. Když se v roli falešného instalatéra zjevil Vaněk s parukou 80leté babči a nalepeným knírem pornoherce ze 70. let, spadl jsem smíchy z gauče.

Eliška a Damián - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Tvůrci tvrdí, že natočili pohádku, ale přitom do tohoto dílu zakomponovali vynález viagry a markýrovaný gay oral. Je to pecka, skvěle se bavím. Nejen díky ujetému scénáři, ale třeba jen tím, jak většina zúčastněných toporně a ochotnicky hraje. Už chybí jen vichr z hor.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Divácké rozčarování spočívá v nepochopení žánru. Není to žádná romantika nebo fantasy, ale čistokrevná komedie, resp. parodie. Něco jako Bláznivá střela nebo Růžový panter. Třeba Damián s Matoušem jsou luxusní komediální dvojicí. Ty plky, co vedou, a jaké grimasy u toho dělají. Paráda. V linii ze současnosti je humor slabší, ale i tady se najdou perly. Třeba choreografie bitky v kuchyni a Eliščiny údery á la John Wick. K popukání. A baví mě i drobné dada vtípky. Třeba když Smetanová po rvačce vyvalí růžovou podprdu, do které nemá co dát. Osobně jsem se celou stopáž od srdce řehtal, a to jsem byl střízlivý. 80 % a těším se na další díly.

Jeden den (2011)

Zajímavá časosběrná romantika s „francouzským“ koncem.

To nic, drahá (2022)

Další feministická litanie o tom, jak jsou ti šovinističtí chlapi fujky fujky. I bez tohoto „poselství“ jde ale o velmi špatný film, který nezachrání ani slušný vizuál. Děravý je zejména scénář. S přibývajícími minutami se kupí nelogičnosti, WTF a závěr už je vyloženě na palici. Film by si zasloužil „odpad“, ovšem na Florenc 13:30 se celkem hezky kouká. Zato Oliva už není Divoká, ale festovně Jetá.

BANGER. (2022) odpad!

Zprvu mi vadily záběry z ajfounu, protože kdyby to Sedlák točil na papírový Dirkon z ábíčka, vyšlo by to nastejno. Ale pak jsem musel uznat, že rozmazaný, roztřesený obraz s hnusným zvukem se k zachycenému tématu hodí. A tím tématem je (asi věrný) popis současného absolutního dna společnosti, komunity odporných feťáckých dementů s pokérovanými ksichty, kteří vyřvávají vulgarity do počítačových smyček. Když si vezmu jen takovou nechutnou ostravskou BarovouKundu, tak i nekrofilové prcající nebožtíky na Slezské jsou ve společenském žebříčku výše... Sečteno podtrženo, při sledování mi bylo na blití a nebylo v mých silách film dokoukat, takže nelze hodnotit jinak než odpadem.

Barbie (2023)

Koukat na Barbie v roce 2023 je totéž jako žít v roce 1950 a koukat na Příběh opravdového člověka. Prostě agitka. Takže v Barbie máme všechna existující etnika, která jsou povinně spárovaná napřeskáčku. Běloch s Jihoameričankou, Asiat s černoškou apod. Vystupují tam silné ženy (černá prezidentka). Kenové a Barbie mají všechny barvy spektra + je tam Berbie vepř a Barbie kripl. Muži jsou ve filmu za kokoty, ubožáky nebo úplně nuly - manžel hlavní lidské hrdinky je vyložená onuce. Nic z toho by "nevadilo", kdyby to byl dobře napsaný a natočený film. Třeba Zootropolis je také agitka o diverzitě, ale je vtipná a zábavná. Barie je ale špatný, zbytečně dlouhý a strašně nudný film. A především užvaněný. Hrozně užvaněný! A nejhorší je, že to sáhodlouhé feministické tlachání mnohdy nedává žádný smysl. Dávám 20 %, a to jen za božího Goslinga, vizuál a bitvu Kenů. P.S. Pořád čekám na chlapské recenze. Příspěvky od woke progresivistických bukvic z MovieZone tady jsou, ale ty mě nezajímají. Chci vědět, co na „růžové veledílo“ říká třeba Verbal nebo Fuxoft.