Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Parádní česká rodinná komedie s nejlepším dětským hercem všech dob. Škoda jen, že nežije do dnes. Možná by to byl Náš nejlepší herec. R.I.P.

Pěstuj si pravačku (1987)

Včera, tj. 10.9.08 jsem tento film viděl poprvé ve filmovém klubu na ČT 2. Je to vůbec první film, ketrý jsem od Godarda viděl. Místama jsem se náramě bavil. Ale možná by to místama chtělo trochu LSD. Proto zatim jen ***

Ta naše písnička česká (1967)

Heh, všichni tady celkem odsuzujete písničky pana Hašlera. To celkem čumim. Mě se to líbilo.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Před chvílí jsem dokoukal třetí sérii a musim říct, že je jen škoda, že zatim není čtvrtá. Po delší době zase jeden seriál, který mě přinutil si pouštět více dílů za sebou. Barney is AWESOME :D

Občan Havel (2007)

Protože si pana Havla vážim a myslim si, že je to jedna z největších osobností české (česko-slovenské) politiky postkomunistické éry, tak jsem se celý dokument velice bavil. Jeho občasná zmatenost je kouzelná, například jak hledá v kanceláři cigarety :D . Myslím si, že se ale dokument nemusí líbit každému. Budou nejspíš rozhodovat sympatie k panu Havlu. Já dávam rovných 5*

BrainStorm (2008) (TV film)

Asi to budu opakovat po všech, ale ten scénář je paráda.

Mlýny (1994) (divadelní záznam)

Jestli se chcete smát od začátku až do konce tak Mlýny jsou jasná volba.... "a tam jsou ty štěnici v těch koblihách pěkně namačkaný" :-D

Já, robot (2004)

Popravdě řečeno, čekal jsem spíše průměrnou americkou sci-fi pohádku, ale nakonec mě to mile překvapilo. Atmosféra filmu cajk a Will taky nezklamal.

Griffinovi (1999) (seriál)

Heh, ani pořádně nevim co bych k tomu napsal. Snad jen, že větší masakr jsem ještě neviděl. S Futurámou a se Simpsonama se to podle mě vůbec srovnávat nedá. Poučení z každého dílu veškeré žádné. Za to ale pořádná dávka humoru, nesmyslných scén (třeba když Peter dělá aquabelu s býkama) a samozdřejmě Stewie, kterej mě vždy totálně rozseká. Slíchávám na tento seriál rozporuplné reakce, ale podle mě je to nejlepší animovaný seriál co sem zatim viděl. Osobně ho všem mohu jen doporučit.