Glastonbury (2006)

Kdo má rád Rock for People, tak bude nejspíš sklamaný. Kdo má rád Trutnov Open Air Festival, tak bude nadšenej.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Jestli máte deprese, tak si tento film rozhodně nepouštějte. Jestli nemáte deprese, tak si tento film rozhodně pusťte.

Válka světů (2005)

Proč takovej konec a Cruise, kterému nevěři ani nos mezi očima? Jinak by to byl v pohodě film.

Dogtown and Z-Boys (2001)

Dokument jak má být. Supr hudba, staré záběry a rozhovory s legendami jako Tony Alva, Jay Adam atd..

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Kdyby to mělo trochu jiný konec tak jednoznačně za 5*, ale takto jen za 4*.

Chirurgové (2005) (seriál)

Výborný seriál z prostředí, které oko diváka nikdy neunaví. O kvalitní hudbě která se v tomto seriálu vyskytuje, jsem mluvit nechtěl, ale když jsem v 18. dílu 3. série slyšel KOOP, tak musim napsat jen tak dál !!!

Apokalypsa (1979)

Temná, hypnotická cesta do pekla. To je to o čem tento film je. Ukazuje šílenství, které může ve válce každého postihnout. Těžko se od toho veledíla odtrhávají oči.

Vítejte v KLDR! (2008)

Myslim si, že je to hodně povedený dokument, který má díky českým turistům odlehčenou atmosféru. KLDR je prostě skanzen komunistické éry. Nejvíc mě dostalo jak se stejně jako turista musíte poklonit před sochou Kim Ir-sena.

Rolling Stones (2008) (koncert)

chyběla mi tam skladba Paint it black..