Škola princů (2010) (TV film)

Naše nové pohádky jsou prostě hrozné. Docela jsem se na školu princů těšila, proto to pro mě bylo hrozné zklamání.

Tescoma s chutí (2009) (pořad) odpad!

Tohle že mám být pořad o vaření. No coment...

Setkání s hvězdou - Vilma Cibulková (2011) (epizoda)

Velmi jsem se těšila, Vilmu Cibulkovou považuji za velmi dobrou herečku. A znovu dokázala, že své řemeslo zvládá na jedničku. Hvězdičku ubírám za příběhy, jelikož mi připadaly hodně temné a chladné. Aspoň jeden příběh mohl být trochu veselejší.

McLeodovy dcery (2001) (seriál)

Oddychový seriál s krásnou přírodou a nádhernými koňmi. I když jsem všechny díly neviděla, hrozně se mi to zalíbilo. Pro mě aspoň je to lepší séroš než například Čarodějky.

Máš minutu! (2011) (pořad)

Dobrý nápad, špatný výkon...NUDA.

Český slavík Mattoni 2011 (2011) (pořad) odpad!

Každý rok je to stejné a čím dál víc trapné. Jediný kdo mě mile překvapil byl druhý Tomáš Klus.

Samotáři (2000)

"Ty vole,co je to za muziku. Ta je fakt dobrá. Macháček je tahoounem celého filmu a mě nadobro utvrdil, že se nejlíp hraje úplné debily. :)

Životopisy: Meryl Streepová (2009) (TV film)

"Když jsem jí řekla, že je největší žijící herečka, řekla mi: Prosím tě, co to žvaníš za nesmysly."...Meryl dokáže zahrát úplně všechno, ale hlupačku, to opravdu nevím."...Ona je tajemně inteligentní."...Je vážná, ale přitom je to úplný pošuk."...Má slova: Meryl Streep je zvláštní člověk. Do svých rolí dává maximum, za což ji moc obdivuju. Mám ji ráda nejen jako nejlepší herečku na světě, ale také jako človíčka, který miluje srandu a bere svůj život takový jaký je..:)

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Mě to vůbec nepřipadá,že by to byli nějak bláznivý videa. spíš TRAPNÝ!