• Pohádka

Zlodějka knih (2013)

Už dlouho se mi nestalo,abych se stejnou měrou poskládala z knížky i filmu zároveň..tady se to povedlo..a mimo jiné za to může i naprosto dokonalé obsazení - věřila jsem všem postavám každé slovo,prostě neuvěřitelný!btw ,- jedna z hvězdiček je pro geoffreye rushe a jedna pro představitele rudyho steinera :-)..

Čarovné prstýnky (1978) (TV film)

Moc milá a příjemná pohádka, taková hezky obyčejná v tom nejlepším slova smyslu. Chce se mi tu zoufale skuhrat, proč se ksakru nic tak půvabného už netočí... Jedna z * je mj. za roztomilou Rokytku Haničky Maciuchové, je fakt kouzelná... Vílečka jak má být. :-)

Šťastný Nový rok (2011)

Je mi trapné opakovat to,co už se tu mnohokrát objevilo,ale jak vidno,je nás tu víc s podobným názorem..nejdřív to na mě dělalo dojem o něco míň vydařené mladší sestry "lásky nebeské"..a najednou mě to na konci začalo bavit - a je mi fuk,jestli za to může robert de niro nebo pořád okouzlující jon bon jovi nebo celá atmosféra..prostě u mě dobrý - a to je za *** :-)

Revival (2013)

Alici nellis můžu a opět mě nezklamala..doufala jsem v chytrou,byť trochu za srdce beroucí komedii - a dočkala jsem se..hlavní čtveřice nemá chybu,krobot by už si za svoje úsporné herectví zasloužil oscara!!!asi je to rouhání,ale ten člověk mi připomíná gabina blahé paměti..a geisbergovi coby stárnoucímu rockerovi bych klidně kalhotky hodila i já :D! čím dál víc se mi zamlouvá i "malá prsatá" jenovéva boková,z tý holky něco bude :-)..a že si tam dělají legraci ze slepce?!?-mám kamaráda vozíčkáře a můžu vás ujistit,že si se sebe dělají oni sami :-)ejvětší prd*** z

Twilight sága: Zatmění (2010)

Achjo,tak teď už končím se sledováním tvajlajtu protože i když tak činím pouze z cvičných důvodů,tak třikrát a dost!nehledě na to,že jediná sympaťačka celé série - upírka victoria ,- je přeobsazená a mně to prostě vadí..doteď mi byla velmi blízká a její touha zakousnout hlavní hrdinku korespondovala s mým vlastním přáním..na tohle fakt nemám koule,ať se koukají jiní..

Stmívání (2008)

Nejsem cílová skupina..i i když jsem žena,tak tohle je moc i na mě :-)..mám ráda upírskou tematiku a "interview s upírem",různí draculové nebo i underworldy můžu..ale tohle fakt ne!!! jediným povznášejícím okamžikem byla chvíle,kdy se,slovy mého vtipného syna,edward na slunci rozzářil jak disco-koule :D

Byzantium (2012)

Úplně jiný a pro mě naprosto přijatelný pohled na upíry..po děsech a běsech typu "tvajlajtu" konečně něco dospělejšího..obě herečky se svého úkolu zhostily víc než dobře a i celková atmosféra filmu mi stála za mnou udělené *...

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

No,to se moc nepovedlo..fakt dost slaboduchá záležitost,za zmínku stojí snad jen poměrně pohledný chlapec v hlavní roli - i když the rock je podstatně koukatelnější - a navíc uznávám,že to jaksi na věci nic nemění ;-)..a pak mě ještě pobavila (poněkud nechtěně) hláška,kdy jedna typka říká druhé,že každá ženská když se vyprsí,tak zpitomí chlapa..veselé na tom bylo,že to pronášela dívčina,která na tom byla v tomto směru o drobátko líp,než její protivnice..nehledě na fakt,že šlo o dvě přepůvabné asiatky - což značí,že navzdory nepopiratelné kráse jim oběma v tomto směru dost chybělo :-)

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Jakožto dítě bych asi úplně nechápala,ale coby dospělá jsem se docela bavila a párkrát se i zasmála..herecky dobře obsazeno,děj převelice ulítlý,prostě pokus o netradiční pohádku..ne vždycky se všechno zadaří,tak se ráda nechám překvapit,co mi boží hod přinese napřesrok ;-)

Osada Havranů (1977)

Když si člověk uvědomí,jaký perly byly mládeži naší kinematografií za totáče podsouvány,tak díky bohu za pravěkou trilogii!a to si ještě myslím,že dětský film byl to menší zlo ve srovnání s tvorbou pro dospělé..každopádně my to tenkrát vnímali jak zjevení a doteď pociťuju nostalgii,když popatřím na mladého bartošku,luťanskýho a ostatní :-)