Pláž 33 (2012) (pořad) odpad!

Ubohost v kazdom detaile!

Doba ledová (2002)

Naj ropravka aku som naposledy videl, dalo sa aj zasmiat, aj bola poucna, pre deti akurat, ale aj mne sa pacila :) Super pribeh a aj postavy su vyborne.

Děsnej doják (2006)

.Dalo sa na tom zasmiat, ale su aj lepsie komedie :)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Posledna cenova skupina! Videl som asi 5 minut z jednej casti a normalne sa mi az hlava zatocila! Uplne nezmyselny serial s ubohymi hereckymi vykonmi, vsak som ani jedneho herca nepoznal :) Pre koho tocia tieto odpady? Asi viem, pre starych a semilnych ludi, ktorym je to asi jedno na co sa divaju, aj ked to nema zmysel.

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Vysluzila pornoherecka co ide varit, alebo piect pre podobnych ludi ako je ona, je fakt odporne, mozno aj viac ako samotna Dolly Buster a ona je teda riadne odporna, normalne sa z toho pokazil stary TV Orava! Fuuuj, hanba takymto relaciam a vsetkym co sa na to divaju!

Extrémní rodiny (2012) (pořad) odpad!

A toto je zasa co!!! To uz vazne su ludia taky sprosty, naivny, alebo ja uz vazne neviem, co sa to deje s nasou spolocnostou, ako moze niekto dovolit, aby sa takyto humus dostal do TV?! Ked som to videl, tak ma az bolelo pri srdci, ze ako sa moze niekto tak strasne strapnit a nechat vyuzit nejakou hnusnou JOJ-kou! Ty ludia su zaostaly, socialne slabsi a menej inteligentny, ako nejaky normalny priemerny clovek, preto si ani neuvedomuju ako ich zneuzili. Podla mna tu boli porusene ludske prava a malo by to ist na sud do Haagu!!!

Mojsejovci (2005) (pořad) odpad!

Musim dat 1% lebo ked Brano, alebo Nora nieco vypusti z ust, tak sa da na tom aspon zasmiat. Inac je do ,,dokonala`` dvojica :) On skrachovany hudobnicky alkoholik a ona podivna podnikatelka, museli sa dlho hladat. Fuj, je mi zle z tychto nechutnych Markizackych reality show!

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Priznam sa, raz som si kukol jednu cast a nebolo mi vsetko jedno, ako sa na to moze niekto vlastne vobec divat? A potom som na to prisiel, jedine nejaky clovek s nizsim IQ a trosku zaostalym myslenim sa moze pozerat na nejakych moderatorov, prominentov, alebo hercov? Co su vlastne zac ti ludia, ja ich nepoznam, neuznavam, nic neurobili pre ludstvo, alebo pre tento svet, nic nevynasli a ak si myslia, ze su niecim zaujmavy, len preto ze sa ocitli niekedy na nejakej trapnej Markize, tak to je proste iba na smiech!

Hoď svišťom (2011) (seriál) odpad!

Stacilo, ked sonm videl ukazky z tejto slovenskej telenoveli a hned som citil odpor si pozriet co i len jednu cast. Podla mna nemaju slovenske seriali tohto tipu ziadnu filmovu uroven, su to len narychlo natocene sracky bez nejakeho hlbsieho zmyslu! Fuj, hanbim sa za taketo serialy bez urovne a co sa tyka tych hercov, radsej nebudem ani komentovat...

Kráska a Ošklivka (2008) odpad!

Ked som kukal tento film, tak ma normalne natahovalo, nedalo sa to dopozerat, bolo to nechutne, trapne, proste odpad! Nechapem ako moze niekto natocit film takehoto druhu, vlastne tu sa ani druh neda urcit...